Stolní lampy od Artemide

Stolní lampy od Artemide

Design s Know-how

Úžasné lampy, které snoubí design a technologii: Artemide je na trhu už od roku 1960. Můžete je najít v hotelových lobby, dokonce i v hollywoodských filmech, zdobí kanceláře státníků - a zdobí místnosti skutečných expertů na design a svítidla.

Tolomeo Tavolo

by M. de Lucchi & G. Fassina

Kancelářská klasika: Elegantní lampa, s drátovým kabelem inspirovaným rybářským prutem, si od roku 1987 našla své místo na stolech světa.

Objevit

Tizio

by R. Sapper

Ikona designu: tato řada, spatřila světlo tohoto světa v roce 1972, se může pohybovat ve všech směrech a díky protizávažím zůstává spolehlivě v nastavené poloze.

Objevit

Eclisse

by V. Magistretti

Retro vzhled: Díky kulovému tvaru, výraznému zbarvení a oslňujícímu světlu je lampa „Masters 'Pieces“ dokonalý společník pro každý interiér.

Objevit

Fato Bicolor

by M. de Lucchi, G. Fassina & G. Ponti

Hra s geometrií: v bílém rámečku této lampy se nachází obdélníkové prvky v kontrastní barvě. Lampa jako moderní umělecké dílo!

Objevit

Come Together

by C. de Bevilacqua

Design to Go: Průhledné tělo vyzařuje světlo všude kolem. Díky dobíjecí baterii vytváří lampa s teplým bílým světlem všude příjemnou atmosféru.

Objevit

Tolomeo Micro Table Bicolor

by M. de Lucchi, G. Fassina & G. Ponti

Stylový nováček: Tato dvoubarevná verze rozšiřuje slavnou řadu osvětlení Tolomeo. Systém kompenzace nárazu pružiny zde také zajišťuje dokonalou stabilitu.

Objevit

Logico

by G. Reichert & M. de Lucchi

Diskrétně zvláštní: stínidlo vyrobeno ze tří vrstev ručně foukaného skla a doplněno lesklým hedvábným povrchem. Světlo jemně dopadá dolů a do stran.

Objevit

Gople

by Bjarke Ingels Group

Unikátní kousek staré benátské tradice: ručně vyráběný, vysoce kvalitní skleněné stínidlo je elegantním doplňkem i po zhasnutí světla.

Objevit

Yanzi

by Neri & Hu

Minimalistický klenot: Světlo LED uvnitř skleněné koule poskytuje příjemné dodatečné osvětlení. Černá a mosaz tvoří harmonický kontrast.

Objevit

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

300 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Produkty značek Homematic IP a Philips Hue jsou z nabídky vyloučeny. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.