Nástěnná svítidla od Artemide

Nástěnná svítidla od Artemide

Moderní svítidla made in Italy

Bydlení s moderním italským vkusem: Světla od Artemide inspirují svými inovativními nápady a estetickým designem od roku 1960. Mnoho světel a lamp se stalo klasikou. Za tu dobu a ozdobily hotely, restaurace, kanceláře a místnosti skutečných odborníků na osvětlení.

nh Wall

by Neri & Hu

Flexibilní ikona stylu: Stylové světlo vyrobeno z foukaného skla s mosazným odpružením lze díky kabelu a zástrčce použít téměř kdekoli.

Objevit

Fato Bicolor

by M. de Lucchi, G. Fassina & G. Ponti

Malá soška inspirovaná šedesátými léty: geometrický design inspiruje nejen na zdi, ale i na stolech. Flexibilní použití díky napájecímu vedení a zástrčce.

Objevit

Talo

by N. Poulton

Moderní osvětlení s nostalgickým nádechem: minimalistický design získává díky měděné úpravě nádech retro kouzla. LED diody vydávají teplé bílé světlo.

Objevit

Miconos

by E. Gismondi

Glass & Classic - úspěšná kombinace stylů: Klasický rám v saténové mosazi a čiré sklěněné stínidlo tvoří dokonalý pár.

Objevit

Nebula

by R. Lovegrove

Svět fantazie a mystiky: Po zapnutí se víry na disku o průměru 80 cm jeví jako plastické a zároveň vytváří dojem rozprostřené mlhy.

Objevit

La Petite

by A. Quaglio & M. Simonelli

Design s nápadem: jemný černý odstín je nahoře a dole zakryt difuzorem. Tím je zajištěna ochrana před oslněním a optimální distribuce světla.

Objevit

Discovery

by E. Gismondi

Nádech čistoty a neviditelnosti: po vypnutí je disk PMMA v hliníkovém kroužku až neviditelný. Při zapnutí se vše rozsvítí a světlo tak nabude úplně jiný styl.

Objevit

Tolomeo Faretto

by M. de Lucchi & G. Fassina

Klasicka na zdi: Charakteristické rysy původního Tolomeo z roku 1986 jsou v této stylové verzi s lesklými a matnými kovovými prvky nezaměnitelné.

Objevit

Droplet Mini

by R. Lovegrove

Futuristické luxusní světlo: Deska s kulatou stěnou vyrobená z vysekaného hliníku vytváří trojrozměrný odrazný povrch pro LED diody ve světelném rameni.

Objevit

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

300 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Produkty značek Homematic IP a Philips Hue jsou z nabídky vyloučeny. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.