Artemide Ripple LED závěsné světlo aplikace, Ø50cm

1060637X
Artemide Ripple LED závěsné světlo aplikace, Ø50cm
34 599,00 Kč

Dodací lhůta: 4-5 týdnů

 • Doprava zdarma
 • Vrácení zdarma do 30 dní
 • Výdejní místa dopravce
 • Záruka nejlepší ceny
Sdílet:

Jste podnikatel nebo firma? Nakupujete často nebo ve velkém množství?

Kontaktujte naše prodejce

Technické parametry

Artemide

Artemide Ripple LED závěsné světlo přes aplikaci

Zboží č. 1060637X
Výrobce ARTEMIDE

Popis produktu

 • Prémiová jakost

Stmívatelné závěsné svítidlo LED Ripple ve tvaru kruhu, ovladatelné přes aplikaci Artemide


Závěsné svítidlo LED Ripple bylo navrženo ve tvaru kruhu a skládá se z tepelně vodivého plastu. Díky svému nenápadnému designu a jasnému tvaru dodá lampa každému prostředí ten správný šmrnc. Závěsná lampa vyzařuje teplé bílé světlo zaměřené na podlahu a lze ji použít v kancelářích, konferenčních místnostech nebo sálech. Skvěle se však uplatní i v soukromí, například v kuchyni, pracovně nebo jako osvětlení obývacího pokoje či jídelního stolu.

Ripple funguje skvěle jako samostatné svítidlo, ale je možné jej kombinovat i s dalšími závěsnými svítidly této řady a vytvářet na stropě neobvyklé tvary, pokud je třeba osvětlit větší místnosti. Lampa byla navržena tak, aby byla kompatibilní s bezplatnou aplikací Artemide (iOS a Android) a dala se ovládat přes Bluetooth. Umožňuje zapínání a vypínání i stmívání svítidla. Je také možné použít předem nakonfigurované scénáře pro řízení osvětlení, přizpůsobit je nebo vytvořit nové.

Závěsná LED lampa je projektem výrobce osvětlení Artemide a skupiny Bjarke Ingels Group (BIG). Vyznačuje se stylovým, nadčasovým designem a přesvědčí moderní technologií osvětlení, kterou lze ovládat prostřednictvím aplikace. Díky tomu je možné nastavit jas světla ideálně podle osobních potřeb. Díky možnostem rozšíření nabízí také flexibilní možnosti využití pro různé prostory. Tento atraktivní projekt společností Artemide a BIG doplňuje použití vysoce kvalitních a účinných materiálů.

Potřebujete poradit?

Naše zákaznická link je tady pro vás Po - Pá: 8:00 - 17:00 .

228 888 280 Otázky ohledně produktu
Naše doporučení
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů