Artemide stojaci lampy

Stojací lampy od Artemide

Pro všechny místnosti domu - vnitřní i venkovní!

Tyto stojací lampy kombinují legendárn klasické kousky a moderní tvorbu současných designérů. Perfektní kombinace moderní technologie osvícení s estetikou jemnosti a použitelnosti, kterou Artemide používá od roku 1960.

Tolomeo Mega

by M. de Lucchi & G. Fassina

Starší bratr: Inovativní kabelový systém původní stolní lampy Tolomeo z roku 1986 také perfektně funguje jako stojací lampa do obývacího pokoje.

Objevit

Uvolněnost - Decomposé

by Atelier Oï

Svěže odlišné: Tato lampa, inspirovaná stuhami, se odpoutá od klasického tvaru stojací lampy a v obývacím pokoji nebo na chodbě zaujme pozornost.

Prozkoumat

Melampo

by A. Gardère

Vynikající výběr materiálů: Návrhář se rozhodl pro krásný hedvábný satén, který zakrývá otočné stínidlo. Reddot Design Award 1999.

Objevit

Demetra

by N. Fukasawa

Funkční mistrovské dílo „krále průmyslového designu“! Návrhář obdržel tento titul za prvotřídní práci, jako je tato stmívatelná lampa.

Objevit

Megaron

by G. Frattini

Nadčasově moderní: Již v roce 1979 navrhl designér tuto minimalistickou lampu z lesklého kovu. Ve své nové edici se rozsvítí pomocí stmívatelných LED.

Objevit

Ilio

by E. Gismondi

Funkční, barevný minimalismus: úzký válec v jasných barvách svítí na strop a poskytuje tak nepřímé a pohodlné osvětlení místnosti.

Inspirovat se

Tolomeo XXL

by M. de Lucchi & G. Fassina

Originál v měřítku 4: 1! Tato gigantická lampa s krytím IP65 a osvědčeným systémem stolní lampy z roku 1986 se stává velikánem v exteriéru./p>

Objevit

Reeds Triple

by K. Begasse

Příroda vykládaná moderním způsobem: průhledné, různé výšky působí dojmem přirozeně rostoucího rákosí a trochu mystického nádechu.

Objevit

Tolomeo

by M. de Lucchi & G. Fassina

Navrženo pro pohodlí: Robustní, snadno čistitelné plastové stínidlo napodobuje jutovou síťku. Podhlí a design v jednom.

Inspirovat se

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

300 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Produkty značek Homematic IP a Philips Hue jsou z nabídky vyloučeny. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.