Artemide stropní svítidla

Stropní svítidla od Artemide

Moderní svítidla Made in Italy

Mnohem více než jen zdroj světla: Stropní svítidla Artemide jsou estetická umělecká díla s propracovanou technologií. Ikony moderního stylu italské společnosti založené v roce 1960 zdobí nejluxusnější hotely, nejlepší restaurace, největší kanceláře - a místnosti skutečných odborníků na osvětlení!

Pirce Micro

by G. M. Scutellà

Světelná show: Kruhy jsou osvětleny zdola nahoru, takže na strop promítají fascinující světelný vzor. To vytváří nepřímé osvětlení místnosti.

Objevit

Skydro

by R. Lovegrove

Přírodní zlato, jednotlivé prvky vypadají jako lesklé stříbrné kapky a nepřímo vydávají světlo stropu. V místnosti je vytvořena světelná atmosféra bez oslnění.

Objevit

Chlorophilia 2

by R. Lovegrove

Květinová fantazie: Průhledné prvky PMMA působí dojmem plovoucích listů. Světlo, které nepřímo svítí směrem ke stropu, vytváří s nimi působivé efekty.

Objevit

nh S3 14

by Neri & Hu

Orientální minimalismus: Čínští návrháři vyvinuli přizpůsobitelný světelný zdroj pro moderní interiéry z tradičních orientálních prvků lucerny.

Objevit

Uvolněnost

by Atelier Oï

Design, který je zábavný: Tato lampa, inspirovaná stočenou stuhou a rovnoměrným „rozkladem“, se stává jedinečným prvkem místnosti a barevným akcentem.

Objevit

Miconos

by E. Gismondi

Sklo s klasickou ocelí: Ocelové prvky této lampy mají klasickou mosaznou povrchovou úpravu a dokonale ladí s čirým kruhovým odstínem skla.

Objevit

Jen Gloss

by E. Gismondi

Dvě svítí lépe: Kromě směrovaného světla například nad jídelní stoly, tato lampa také nabízí nepřímé osvětlení, které vyzařuje směrem ke stropu. Ovládá se pomocí aplikace Artemide.

Objevit

Tolomeo

by M. de Lucchi & G. Fassina

Vylepšeno pro obývací pokoj: Tato varianta legendární lampy má místo tradičního kovového stínu ladný stín vyrobený z pergamenu.

Objevit

Logico

by G. Reichert & M. de Lucchi

Tato lampa je elegantní: tato stejně impozantní a pohodlná lampa vyrobená z foukaného skla obohacuje soukromé obytné prostory a například B. Hotely nebo restaurace.

Objevit

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.