OBJEVTE SVÍTIDLA PHILIPS

PHILIPS V E-SHOPU

Philips Špičková elektronika od roku 1891

Společnost, která byla založena v nizozemském Eindhovenu, je jedním z nejznámějších světových výrobců vynikajících technologických výrobků. Ať už jde o monitory, sušičky, kávovary nebo lampy a světla: společnost Philips si získala důvěru zákazníků především díky vysokým standardům kvality.

Sortiment značky Philips Pro všechny, kdo mají dobrý vkus, co se světla týče

V osvětlovacím průmyslu je společnost Philips známá svými vysoce kvalitními žárovkami a svítidly. Ta sahají od moderních stropních svítidel až po LED žárovky s vynikající kvalitou světla. Společnost Philips je navíc se systémem Hue průkopníkem v oblasti chytré domácnosti.

Philips Hue Chytrá domácnost s úžasným vzhledem

Vyzkoušejte inteligentní osvětlení pro celou vaši domácnost! Philips Hue nabízí kompletní sortiment lamp, svítidel a celou řadu příslušenství pro maximální zážitek z osvětlení.

S technologií Philips Hue můžete snadno a pohodlně ovládat své světlo pomocí aplikace, hlasových povelů nebo spínače, a vytvořit tak ideální atmosféru pro každou situaci díky 16 milionům barev a široké škále studených až teplých odstínů bílé.

Interiérová svítidla Spolehlivá kvalita a vzhled

Moderní design interiérových svítidel od společnosti Philips se hladce začlení do interiéru náročných uživatelů. Díky sofistikovanému technickému vybavení a absolutnímu zaměření na praktické využití jsou tato světla ideální pro širokou škálu každodenních situací, od běžného života, přes práci až po relaxaci.

Venkovní svítidla Bezpečnost a emoce

Tato svítidla vytvářejí vynikající světelné podmínky všude kolem domu, u vchodu i na příjezdových cestách a cestičkách. S takovým zabezpečením je relaxace na zahradě nebo venkovní party na terase opravdu snadná – např. s přenosným systémem Philips Light-to-Go nebo jinými inovativními zařízeními.

Žárovky Přizpůsobené osvětlení

Světlo dodává místnostem atmosféru a je základním aspektem moderního bydlení. LED žárovky by neměly poskytovat pouze přirozené, příjemné světlo. Zejména u svítidel, ve kterých je světelný zdroj vidět, musí žárovka splňovat také estetické požadavky. Sortiment Philips LED zahrnuje nejen standardní tvary LED světelných zdrojů, ale také širokou filamentovou řadu se vzhledem klasické žárovky.

Philips kytara
Philips stojací světlo do pracovny
Philips lampa na čtení k posteli

Světlo nás doprovází v každé životní situaci. Společnost Philips zkoumá, jak lze zážitek z osvětlení neustále zlepšovat. Nejlepší světlo poskytují žárovky se známkou EyeComfort. Tyto žárovky nabízejí:

  • velmi přirozené podání barev

  • komplexní stmívatelnost

  • nastavitelnou barevnou teplotu

  • snížení rušivých faktorů, jako je blikání, oslnění nebo slyšitelný zvuk


O společnosti Philips

Země původu: Nizozemsko
Rok založení: 1891 (Philips)

Ocenění:
iF Produkt Design AwardBest Brands 2014 |  ENERGY STAR | CDP LEADER 2015

Adresa
Signify GmbH (předtím Philips Lighting)
Röntgenstrasse 22
D-22335 Hamburg

Přeškrtnuté ceny na Světla24.cz odpovídají doporučené ceně výrobce.
Všechny ceny v Kč, vč. 21 % DPH a bez nákladů za dopravu

© 2023 Lampenwelt GmbH