Světelné řetězy

Filtr
Filtrovat a třídit Filtrovat & třídit 0
Řazení Position
Cena
LED
Materiál
Žárovka
Ostatní rozměry
LED permanentně nainstalovaný
Typ žárovky zahrnutý
Počet žárovek
Značka
269 položek
274 Kč
649 Kč
2 599 Kč
799 Kč
399 Kč
474 Kč
649 Kč
899 Kč
749 Kč
399 Kč
1 199 Kč
274 Kč
1 099 Kč
2 499 Kč
2 399 Kč
749 Kč
649 Kč
1 299 Kč
5 699 Kč
DMC 5 999 Kč
DMC je výrobcem doporučená maloobchodní cena produktu.

Světelné řetězy

Světelné řetězy pro každý styl a příležitost

Ať už chcete svůj domov rozzářit bez ohledu na roční období, vytvořit nádherně elegantní atmosféru pro svatební den nebo si trochu zpříjemnit pracovní prostor, máme pro vás světelné řetězy pro každý styl a příležitost.

Samozřejmě včetně Vánoc!

Při jakých příležitostech můžete vyzdobit prostory světelnými řetězy se žárovkami?

Na světelných řetězech je skvělé, že je můžete použít k navození útulné nebo elegantní atmosféry po celý rok. S jejich pomocí rozjasníte pracovní prostor nebo dodáte eleganci svatebnímu dni – a proto v našem sortimentu najdete mnohem více než jen tradiční svítící řetězy na vánoční stromek.

K dostání jsou světelné řetězy pro každou příležitost a styl zařízení interiéru, od industriálního po skandinávský, jednotlivé světelné body, kužely, koule a dokonce i žárovky ve veselých nebo běžných barvách.

Vánoční řetězy Sirius
světýlka od Best Season
vintage světýlka od Best Season

Jak se světelný řetěz upevňuje?

evnění světelných řetězů není složité.

Pokud je používáte např. jako dekoraci jídelního stolu nebo příborníku, potřebujete ve většině případů pouze elektrickou zásuvku.

Chcete-li však upevnit světelnou šňůru na zeď nebo strop, musíte mít na paměti několik věcí, aby bylo upevnění vašich světel pevné a bezpečné.

Jedním z nejoblíbenějších způsobů upevnění je průhledná oboustranná lepicí páska, která stačí pro většinu hladkých povrchů. U drsných povrchů doporučujeme jednotlivé hmoždinky, přes které se pak světelný řetěz ovine.

Mezi další možnosti patří svorky nebo hřebíčky, některé světelné řetězy se zase upevní na okna, sklo nebo plasty pomocí přísavek.

Světelné řetězy lze také umístit kolem jakéhokoli pevného rámu bez použití dalších držáků, např. na sloupky postele, police, rámy na plátna a obrazy nebo ploty.

A když už mluvíme o plotech, pokud chcete pověsit světelné řetězy venku, doporučujeme použít okapové háky, díky nimž dosáhnete požadovaného vzhledu.

Pokud ale nic z výše uvedeného není to, co hledáte, protože chcete jenom něco nového na vánoční stromek – proč nezkusit naše bezdrátové svíčky na vánoční stromky?

Tato energeticky úsporná LED světla jsou napájena standardními bateriemi AA nebo AAA a lze je umístit kamkoli na větve stromku.

světýlka do ložnice

Světelné řetězy lze instalovat kdekoli nebo je ovinout kolem pevných rámů.

svítidlo s baterií Konstsmide

Pro vánoční stromek doporučujeme bezdrátové svíčkové osvětlení.

Jaký je rozdíl mezi vnitřními a venkovními světelnými řetězy?

Světelné řetězy pro vnitřní použití se nesmějí používat na zahradě, terase ani balkónu. Venkovní světelné řetězy musí mít stupeň krytí IP44 nebo vyšší, což je chrání před stříkající vodou a pevnými cizími tělesy o velikosti více než 1 mm.

Je pořád ještě nutné vyměňovat žárovky na světelných řetězech?

Výměna žárovek na moderních LED světelných řetězech již není možná.

Ale nebojte se – LED žárovky mají dlouhou životnost a vy si budete moci užívat svá světýlka po celá léta, aniž byste museli hledat náhradní žárovky.

světýlka od Konstsmide
vánoční hvězdný řetěz od Best Season
barevná venkovní světla

Přeškrtnuté ceny na Světla24.cz odpovídají doporučené ceně výrobce.
Všechny ceny v Kč, vč. 21 % DPH a bez nákladů za dopravu

© 2023 Lampenwelt GmbH