Designové stojací lampy

Doporučené kategorie

  Designové stojací lampy – víc než jen svítidlo

  Vítejte ve světě designových stojacích lamp – nepostradatelné součásti moderní koncepce osvětlení se zaměřením na design.

  Kde najdou designové stojací lampy nejlepší umístění?

  Nejoblíbenějším místem pro designovou stojací lampu je obývací pokoj – útulné centrum domova. Výrazný dekorativní prvek, jakým tyto lampy jsou, poskytuje perfektní osvětlení prostoru, například vedle pohovky nebo křesla na čtení. Luxusní stojací lampy lze samozřejmě využít ve všech ostatních místnostech, do kterých vnášejí nádech exkluzivity – v jídelně, ložnici nebo hale.

  designové stojací lampy kare
  designové stojací lampy umage
  designové stojací lampy

  V jakých barvách jsou designové stojací lampy dostupné?

  Mnoho z našich designových svítidel využívá decentních, nadčasových barev, jako například černé a bílé. Pokud však chcete dodat svému interiéru akcent ve výraznější barvě, vězte, že hranice neexistují. Barevné designové stojací lampy jsou k dostání v celé řadě barev a jako modely s nejrůznějšími vlastnostmi. Najde se mezi nimi něco pro každý styl interiérového designu.

  Pokud potřebujete pomoci, kontaktujte naše odborné oddělení, kde vám rádi pomohou. Jejich kontaktní informace naleznete níže.

  trojnožka designové stojací lampy
  designové stojací lampy

  Jaké materiály se při výrobě designových stojacích lamp používají?

  Co se materiálů týče, lze říci, že možné je všechno – ať už hledáte spíše klasické materiály jako dřevo, kov, sklo nebo plast, nebo třeba něco méně obvyklého jako len, bambus nebo ratan. Různí designéři dávají přednost různým stylům, stejně jak jako každý ze zákazníků. Vyplatí se věnovat výběru trochu času a zvolit lampu, která dokonale zapadne do stylu vašeho domova. 

  Fungují designové stojací lampy s LED žárovkami?

  LED žárovky jsou současností i budoucností designového osvětlení. Tato technologie otevřela světu designu úplně nové možnosti, protože LED žárovky lze integrovat do kompaktnějších řešení než běžné tradiční žárovky. Moderní LED technologie – permanentně spojená se svítidlem – přináší v oblasti tvaru a velikosti ještě větší flexibilitu.

  Jsou k dostání stmívatelné designové stojací lampy?

  Samozřejmě. Lze si vybrat mezi běžným nebo dotykovým stmívačem. Stačí zvolit lampu, která má v podrobnostech o výrobku uvedeno „Zahrnuje stmívač“ nebo „S dotykovým stmívačem“. 

  Kteří značkoví výrobci nabízejí designové stojací lampy?

  Výběr dodavatelů designových stojacích lamp je velmi široký – dostupné značky najdete na naší stránce značek

  Mezi špičkové značky, které najdete v našem obchodě, patří:

  designové stojací lampy
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

  Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

  300 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.