Dřevěná nástěnná svítidla

Doporučené kategorie

  Nástěnná světla ze dřeva obohatí i váš domov příjemným dotekem přírody

  Ať už z dřevěných nástěnných svítidel uděláte výjimečný doplněk, a nebo se stanou součástí většího stylového celku vašeho domova, rozhodně vám pomohou vytvořit útulné prostředí. Naše nástěnná svítidla ze dřeva jsou samozřejmě dostupná v nejrůznějších designových podobách – od trendy světel ve skandinávském stylu až po rustikální nebo extra moderní. Výběr je jen na vás. 

  V jakém designu se nástěnná světla ze dřeva vyrábějí?

  Hledáte rozkošné dřevěné nástěnné svítidlo do dětského pokoje? Láká vás dřevěná lampa v rustikálním stylu? Nebo spíš fandíte elegantnímu designu? Naším obrovským výběrem nástěnných světel ze dřeva se můžete nechat rozmazlovat.

  drevena nastenna svitidla
  drevena nastenna svitidla
  drevena nastenna svitidla

  Máte v nabídce dřevěná nástěnná svítidla s vypínačem?

  drevena nastenna svitidla

  Ano, nabízíme osvětlení s vypínači nainstalovanými přímo na svítidle, což se mimořádně hodí třeba pro nástěnné lampičky hned vedle postele nebo pohovky. Dále si můžete vybrat z dřevěných nástěnných svítidel s vypínačem umístěným na přívodním kabelu. Takže ho místo připojování přímo do sítě můžete jednodušeji zapojit do nejbližší elektrické zásuvky.

  Využívají i dřevěná nástěnná svítidla moderní LED technologii?

  Abychom byli úplně upřímní, technologie klasických wolframových nebo halogenových žárovek už dnes není správnou volbou ani pro vaši peněženku, ani pro životní prostředí. A jsou to i hlavní důvody, proč se LED technologie tak rozšířila a proč se stále častěji používá i v nástěnných svítidlech ze dřeva.

  Největší výhodou vestavěných LEDek je kompaktní design a mimořádně dlouhá životnost až 50 000 hodin. Díky standardním závitům na LEDkách si ovšem můžete koupit i vyměnitelné LED žárovky a ty pak používat v kterémkoli běžném svítidle.

  Líbí se vám technologie chytré domácnosti? Použijte do svojí nové dřevěné nástěnné lampy smart žárovku a můžete s ní vytvořit opravdu unikátní světelnou atmosféru.

  drevena nastenna svitidla
  drevena nastenna svitidla
  drevena nastenna svitidla

  Mohou být nástěnná dřevěná svítidla stmívatelná?

  Pokud budete chtít, můžete mít ve stmívatelné verzi kterékoli z nich. Vždycky se ale podívejte do technických specifikací, jestli je u daného světla poznámka „Stmívatelné – ano“. A myslete také na to, že budete nejspíš potřebovat ještě externí stmívač, abyste tuhle funkci mohli používat. Jestli navíc ve vybraném svítidle není vestavěná LEDka, ale používá vyměnitelnou LED žárovku, musí být samozřejmě stmívatelná i ona, aby stmívač fungoval. Všechny tyto informace ale vždycky jednoduše najdete v technickém popisu přímo na webu.

  Máte v nabídce i nástěnná svítidla ze dřeva do dětských pokojů?

  wooden wall light nursery

  Roztomilá ovečka s vtipnými modrými ponožkami, rozkošný mini jezevčík nebo pirátská loď – dřevěná nástěnná svítidla pro nejmenší jsou skvělým doplňkem do dětského pokoje!

  Mnoho z těchto dřevěných nástěnných svítidel má elektrický kabel s vypínačem, takže je můžete jednoduše zapojit do nejbližší zásuvky. Vaše prťata si tak mohou světýlko vypínat a zapínat sama podle potřeby.

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Nenechte si ujít nabídky Black Friday!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a využijte nejlepší nabídky!

  250 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.