Dřevěné stojací lampy

Doporučené kategorie

  Dřevěné stojací lampy – jasné a přirozené světlo pro dokonale útulnou atmosféru

  Díky přírodní eleganci dřeva, které může vyzařovat rustikální sofistikovanost i skandinávskou jednoduchost, vypadají dřevěné stojací lampy stylově, ať už zvolíte jakýkoli design. Nainstalujete je snadno prostým zastrčením do elektrické zásuvky a poskytují krásné, příjemné světlo, které se dokonale hodí pro zvýšení pocitu pohodlí a útulnosti v jakékoli místnosti v domě.

  dřevěná stojací lampa
  dřevěná stojací lampa
  dřevěná stojací lampa

  Jsou k dostání dřevěné LED stojací lampy?

  Samozřejmě! LED je budoucností technologie osvětlení a postupně se stává standardem. Tradiční a halogenové žárovky stále ještě existují, ale už to nebude moc dlouho trvat – nejsou zkrátka dobré ani pro životní prostředí, ani pro naše peněženky. LED žárovky píší jiný příběh:

  • Mají životnost až 50 000 hodin – a nemusíte si lámat hlavu s jejich pravidelným vyměňováním
  • Ušetří 90 % elektřiny v porovnání s tradičními žárovkami a 60 % v porovnání s halogenovými žárovkami
  • Na rozdíl od kompaktních zářivek neobsahují jedovaté látky, například rtuť
  • Jakmile se rozsvítí, ihned poskytují 100% jas
  • Díky kompaktním rozměrům umožňují bezpočet designových provedení

  A navíc máte stále ještě na výběr mezi dřevěnými stojacími lampami s integrovanou LED technologií a lampami s vyměnitelnými LED žárovkami. Moderní LED žárovku také snadno našroubujete do své stávající tradiční stojací lampy (takzvaná verze retrofit). Jednoduše si vyberte model, který je pro vás nejlepší.

  dřevěná stojací lampa

  Jsou dřevěné stojací lampy stmívatelné?

  To se u jednotlivých výrobků liší, takže v konečném důsledku to závisí na konkrétním svítidle, které si vyberete.

  Pokud hledáte stojací lampu s možností stmívání, ujistěte se, že v části podrobností o výrobku je uvedeno „Stmívač – zahrnutý“ nebo „Stmívač – S dotykovým stmívačem“. Je-li svítidlo vybaveno integrovanými LED žárovkami, můžete jej ihned stmívat. Pokud jsou však žárovky ve vaší dřevěné stojací lampě vyměnitelné, bude nutno do ní zašroubovat stmívatelnou LED žárovku a pak teprve bude možné váš nový zdroj světla stmívat.

  Jsou dřevěné stojací lampy dostupné ve stylovém designu trojnožky?

  Samozřejmě – a je jich spousta! Sofistikovaná dřevěná lampa s designem trojnožky má hodně co nabídnout. Kombinací jednoho z nejaktuálnějších designových trendů, totiž trojnožky, s nadčasovým půvabem dřeva vznikne ultramoderní, avšak příjemný způsob osvětlení vašeho domova. A co se designů a stylů týče, neexistují prakticky žádná omezení. Máte v oblibě skandinávský design nebo industriální eleganci? Možná něco rustikálního nebo zcela moderního? Jednoduše si vyberte to pravé svítidlo s trojnožkou z našeho širokého výběru!

  dřevěná stojací lampa
  dřevěná stojací lampa
  dřevěná stojací lampa

  Jsou k dostání dřevěné stojací lampy se stínidly?

  Dřevěné stojací lampy vytvářejí přirozenou a útulnou atmosféru, kterou můžete zdůraznit tím, že je doplníte stylovým stínidlem. Textilní stínidla dodají dřevěným stojacím lampám ještě útulnější nádech, protože vyzařují světlo velmi příjemným způsobem bez oslnění. Oceníte to zejména u svítidel umístěných nad pohovkou nebo vedle vašeho oblíbeného křesla.

  Tip: Vaši dřevěnou stojací lampu s trojnožkou krásně doplníte textilním stínidlem. Tato dokonalá kombinace spojuje útulnost a nejmodernější design.

  V jakých stylech jsou dřevěné stojací lampy k dostání?

  Výhody dřeva mluví samy za sebe. Vyvolává dojem hřejivosti a jednoduchosti, elegance a sofistikovanosti. Vnáší dovnitř přírodu a v domově vytváří jedinečnou atmosféru. Dřevo je neuvěřitelně univerzální, lze z něj vytvářet různé tvary a dodávat mu různé povrchové úpravy, takže dřevěné stojací lampy mohou nabýt nejrůznějších podob.

  Naše řada zahrnuje elegantní dřevěné stojací lampy v černé a zlaté barvě, které dodají vašemu interiéru nádech glamouru, i stojací lampy s bílým stínidlem, to když chcete vnést do svého domova skandinávský půvab. Možná zvolíte rustikální dřevěnou stojací lampu z tmavšího dřeva s přímořskou atmosférou, anebo se rozhodnete pro dřevěné stojací lampy od známých designérských značek?

  dřevěná stojací lampa
  dřevěná stojací lampa
  dřevěná stojací lampa
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

  Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

  300 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.