FRITZ HANSEN Caravaggio nástěnné světlo, šedá

3575010X
FRITZ HANSEN Caravaggio nástěnné světlo, šedá
6 799,00 Kč

K dispozici pouze několik položek

Dodací lhůta: 3-6 pracovních dnů

 • Doprava zdarma
 • Vrácení zdarma do 30 dní
 • Výdejní místa dopravce
 • Záruka nejlepší ceny
Sdílet:

Jste podnikatel nebo firma? Nakupujete často nebo ve velkém množství?

Kontaktujte naše prodejce

Technické parametry

FRITZ HANSEN

FRITZ HANSEN Caravaggio nástěnné světlo

Zboží č. 3575010X
Značka FRITZ HANSEN

Popis produktu

 • Prémiová jakost

Pohyblivé nástěnné svítidlo Caravaggio™ se zástrčkou a vypínačem


Toto nástěnné svítidlo je univerzální a lze jej použít v obývacích pokojích, kancelářích nebo ložnicích. Je vyroben výhradně z tlakově litého zinku. Jeho rameno lze nastavit a díky ohebnému krku lze stínidlo také otáčet, a tím dokonale přizpůsobit směr světla individuálním potřebám. V nástěnném držáku je zabudován přepínač pro pohodlné ovládání. Díky dlouhému zástrčkovému kabelu z PVC lze nástěnné svítidlo Caravaggio™ instalovat všude tam, kde je v blízkosti zásuvka.

Design Caravaggio™ pochází od Cecilie Manz, dánské designérky, která se se světem designu seznámila již v raném věku díky svým rodičům umělcům. Po studiích na Dánské královské akademii výtvarných umění a semestru na Univerzitě umění a designu v Helsinkách založila vlastní ateliér. Její práce - navrhování nábytku, osvětlení, keramiky a doplňků pro domácnost - se zaměřuje na interpretaci skandinávské tradice jednoduchosti s moderním, mezinárodním výrazem. Práce známého a oceňovaného designéra - Manz získal mimo jiné Berlínskou cenu za umění (2008) a cenu Bruno Mathssona (2009) - jsou k vidění ve stálé sbírce Muzea moderního umění v New Yorku a v Design Museum Danmark.

Společnost FRITZ HANSEN byla založena v roce 1885 poté, co truhlář Fritz Hansen získal v roce 1872 obchodní licenci pro Kodaň. Již během prvních 50 let své existence si společnost získala vysoké renomé díky svým vysoce kvalitním výrobkům a spolupráci se známými designéry. Výrobky společnosti, která již od roku 1979 není rodinným podnikem, ale z velké části ji vlastní společnost Skandinavisk Holding, se vyznačují prvotřídní kvalitou. Vysoce kvalitní nábytek z překližky je od svého uvedení na trh ve 30. letech 20. století obchodní značkou společnosti Fritz Hansen. S Fritzem Hansenem spolupracovala řada renomovaných architektů a designérů, například Arne Jacobsen, Hans J. Wegner a Verner Panton.

Potřebujete poradit?

Naše zákaznická link je tady pro vás Po - Pá: 8:00 - 17:00 .

228 888 280 Otázky ohledně produktu
Naše doporučení
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů