FRITZ HANSEN Caravaggio P1 lesklá černá/černá

3575014X
FRITZ HANSEN Caravaggio P1 lesklá černá/černá
FRITZ HANSEN Caravaggio P1 lesklá černá/černá
FRITZ HANSEN Caravaggio P1 lesklá černá/černá
 • FRITZ HANSEN Caravaggio P1 lesklá černá/černá
 • FRITZ HANSEN Caravaggio P1 lesklá černá/černá
 • FRITZ HANSEN Caravaggio P1 lesklá černá/černá
5 899,00 Kč

K dispozici pouze několik položek

Dodací lhůta: 3-6 pracovních dnů

 • Doprava zdarma
 • Vrácení zdarma do 30 dní
 • Výdejní místa dopravce
 • Záruka nejlepší ceny
Sdílet:

Jste podnikatel nebo firma? Nakupujete často nebo ve velkém množství?

Kontaktujte naše prodejce

Technické parametry

FRITZ HANSEN

FRITZ HANSEN Caravaggio závěsné světlo lesk

Zboží č. 3575014X
Značka FRITZ HANSEN

Popis produktu

 • Prémiová jakost

Designové závěsné svítidlo Caravaggio™ - esteticky navržený světelný zdroj pro ambientní a plošné osvětlení


Dánská designérka Cecilie Manz, jejíž ambicí v oblasti její tvorby je vytvářet jednoduché a krásné výrobky v souladu s tradicí skandinávského stylu, ale zároveň s moderními mezinárodními prvky, vytvořila světelný zdroj, který všechna tato kritéria splňuje - závěsné svítidlo Caravaggio™. Závěsné svítidlo Caravaggio™ se skvěle hodí jako plošný zdroj světla, např. k osvětlení jídelního stolu nebo pultu, ale najde své uplatnění i jako hlavní zdroj světla v místnosti.

Po studiu na Královské dánské akademii výtvarných umění a semestrálním studiu na Univerzitě umění a designu v Helsinkách založila Cecilie Manz vlastní společnost. Svou práci vykonává tradičním způsobem - sama ve svém ateliéru - kreslí své návrhy na papír a věnuje se tvarování svých objektů ve sklepě. Její práce odráží vlastní výraz Cecilie Manz: zdokonaluje skandinávskou tradici jednoduchosti s moderním, mezinárodním aspektem. Cecilie Manz získala za svá díla mimo jiné Berlínskou cenu za umění (2008) a Cenu Bruna Mathssona (2009). Některá její díla jsou ve stálé sbírce Muzea moderního umění v New Yorku a v Design Museum Danmark.

Společnost FRITZ HANSEN byla založena v roce 1885 poté, co truhlář Fritz Hansen získal v roce 1872 obchodní licenci pro Kodaň. Již během prvních 50 let své existence si společnost získala vysoké renomé díky svým vysoce kvalitním výrobkům a spolupráci se známými designéry. Výrobky společnosti, která již od roku 1979 není rodinným podnikem, ale z velké části ji vlastní společnost Skandinavisk Holding, se vyznačují prvotřídní kvalitou. Vysoce kvalitní nábytek z překližky je od svého uvedení na trh ve 30. letech 20. století obchodní značkou společnosti Fritz Hansen. S Fritzem Hansenem spolupracovala řada renomovaných architektů a designérů, například Arne Jacobsen, Hans Wegner a Verner Panton.

Potřebujete poradit?

Naše zákaznická link je tady pro vás Po - Pá: 8:00 - 17:00 .

228 888 280 Otázky ohledně produktu
Naše doporučení
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů