Betonové lampy

Od stavebního materiálu po ikonu stylu

Pokud jste v minulosti přemýšleli o betonu, klíčové slovo "dekorativní" jste pravděpodobně nepoužili. Díky svému hrubému půvabu a chytrým designovým nápadům se však tento stavební materiál stal módním materiálem pro nespočet obytných objektů a moderního osvětlení.


Drsný půvab betonové elegance

Díky svému robustnímu vzhledu jsou betonové lampy prakticky předurčeny pro industriální styl! Jedinečné rohy a hrany však zároveň rozvolňují přímočarou strohost moderního stylu. V barevných stylech nábytku naopak působí přízemní šedá jako sofistikovaný kontrast.

Všechno interiérové osvětlení

Silný charakter: designová svítidla z betonu

Může hrubý beton působit jemně a půvabně? Této výzvy se chopila řada designérů svítidel, kteří navrhli úchvatná betonová svítidla pro světoznámé značky, jako jsou Artemide, Flos nebo Karman. Všechny tyto výtvory vyzařují eleganci, tíhu a především nezaměnitelnou individualitu.

Všechna designová světla

Neokázalý venkovní betonový komfort

Beton se jako stavební materiál osvědčuje již po staletí. Je proto přirozené, že je tento materiál vhodný i pro funkční venkovní svítidla. To ale není vše, objevují se také nové nápady pro venkovní prostory, které si hrají s architekturou nebo úhlem světelného paprsku a představují jedinečné světelné objekty.

Všechno venkovní osvětlení

Chytrá kombinace: Beton ve směsi materiálů

S betonovými svítidly v kombinaci materiálů se drsný betonový nádech snoubí s materiály, jako je například eukalyptové dřevo, lesklá měď nebo kouřové sklo, což je trendy kombinace! Zatímco pórovitý povrch betonu vyvolává představu chladu továrních budov, například přírodní dřevěné povrchy vytvářejí hřejivý kontrast, který se dokonale hodí ke stylu hygge. Beton je tak jedním ze společensky nejpřijatelnějších materiálů všech dob!

Nakupujte stylově
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.