Svítidla v černé a zlaté barvě

Teplé odlesky světla pro pocit pohody

Svítidla kombinující sytě černou barvu s elegantní zlatou se v posledních letech přesunula z trendu na klasiku nedávné historie designu. A to především díky jejich světelnému efektu: vnitřní stínidla se zlatou povrchovou úpravou vyzařují do obytného prostoru teplé bílé světlo, které působí obzvlášť útulně - pro všestranný pocit pohody.


Stojací lampy v černé a zlaté barvě

Stylově univerzální: od industriálního po moderní styl

Design stojací lampy v černé a zlaté barvě z ní dělá puristický kousek - bohatý vzhled v retro stylu jako lehký prvek interiéru s květinovým nádechem. Všechny tyto svítidla mají skvělý světelný efekt vycházející ze zlatých povrchů.

Nakupujte stojací lampy v černé a zlaté barvě

Stropní svítidla v černé a zlaté barvě

Elegantní osvětlení se skvělým světelným efektem

Stropní svítidla v černé a zlaté barvě dodávají místnosti díky harmonickým odrazům světla mimořádně půvabný a útulný charakter. V závislosti na designu se na stropě vytvářejí další světelné hry, které působivě podtrhují design a souhru barev.

Nakupujte stropní svítidla v černé a zlaté barvě

Závěsná svítidla v černé a zlaté barvě

Od puristických filigránových vzorů po bohaté výrazné kousky

Závěsná svítidla v černé a zlaté barvě zaujímají v interiéru čestné místo. A ukazují aspekty, které inspirují: od jemného, ​​rozvětveného designu až po dominantní hru tvarů v jasných geometrických tvarech - škála je široká, stejně jako světelný efekt.

Nakupujte závěsná svítidla v černé a zlaté barvě

Stolní lampy v černé a zlaté barvě

Hravé designy v harmonii s teplým reflexním světlem

Stolní lampy v černé a zlaté barvě přinášejí do oblíbených prostor našeho domova jiskřivé a hřejivé světelné akcenty. Mohou osvětlit náš příruční stolek stejně příjemně jako noční lampička v ložnici. Světlo lomené na zlatých plochách vypadá jednoduše dobře všude tam, kde je prioritou útulnost.

Nakupujte stolní lampy v černé a zlaté barvě

Nástěnná svítidla v černé a zlaté barvě

Světelná umělecká díla s útulným nádechem

Nástěnná svítidla v černé a zlaté barvě přinášejí do našich obytných prostor nejen harmonický světelný efekt. Některé návrhy také vytvářejí krásné světelné vzory na stěnách. Co se designu týče, i zde je vše rozmanité – od puristických a moderních až po hravé a květinové.

Nakupujte nástěnná svítidla v černé a zlaté barvě

Reflektor v černé a zlaté barvě

Krásně zvýrazněné oblasti

Reflektory lze skvěle nastavit tak, aby vybraná místa v interiéru zářila tím nejkrásnějším světlem. Pokud se svítidlo skládá z několika reflektorů, lze podle toho nastavit několik světelných bodů. Design s komponenty v černé a zlaté barvě přináší ušlechtilý půvab - který doplňuje funkčnost.

Nakupujte reflektory v černé a zlaté barvě
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 50 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

300 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Produkty značek Homematic IP a Philips Hue jsou z nabídky vyloučeny. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.