UŽITEČNÉ INFORMACE CHYTRÁ DOMÁCNOST

Pořiďte si inteligentní regulované vytápění

Chytrý systém vytápění je pohodlný, bezpečný - a ekonomický! Díky inteligentním radiátorům, které se řídí daty, je topná energie využívána efektivněji. To šetří peníze a chrání životní prostředí - a to i v nájemních bytech, kde je jinak obtížné řešit přestavbu za účelem úspory energie. Když se stěhujete, chytré termostaty si jednoduše vezmete s sebou.

Chytré vytápění vám navíc poskytuje uklidňující pocit. V případě, že si po cestě do práce kladete otázku: „Vypnul jsem dnes ráno topení?“, stačí se podívat do mobilního telefonu, kde tuto informaci najdete. Pokud jste topení nevypli, stačí to napravit jedním kliknutím.


Výhody inteligentní regulace vytápění

Lehká instalace

Lehká instalace

Přetvořit klasický radiátor na chytrý a poznání jeho výhod je možné kdekoliv a kdykoliv.

Dálkové ovládání

Dálkové ovládání

Ovládejte a kontrolujte vytápění z kavárny nebo z práce: teplota je vždy zobrazena prostřednictvím aplikace a nastavení lze kdykoli změnit.

Naprogramované vytápění

Naprogramované vytápění

Vytvořte si časové plány, tak aby se teplota v místnosti regulovala automaticky podle denního plánu, např. při ranní koupeli nebo snídani.


Chytrý okenní senzor:
Ovládání topení od společností Homematic IP a Rademacher

Inteligentní radiátorové pohony od společností Homematic IP a Rademacher regulují teplotu podle přání uživatelů - kdykoli a zcela automaticky. Možné je také ruční ovládání přímo na chytrém termostatu radiátoru.

Kombinace dveřního senzoru se senzorem na okna maximálně šetří energii: pokud je okno otevřené, radiátor v místnosti reguluje teplotu automaticky směrem dolů a po jeho zavření opět nahoru.

Startovací sada od Homematic IP
přibližně za 3 000 Kč

Startovací sada od firmy Rademacher
přibližně za 7 500 Kč


  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

300 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Produkty značek Homematic IP a Philips Hue jsou z nabídky vyloučeny. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.