Stojací lampy od značky FLOS

Osvětlení pro znalce designu

Stojací lampy od značky FLOS jsou spojením architektury, sochařství a průmyslového designu. Všechny lampy vyzařují estetiku designu, který vychází z praktického stylu Bauhausu. Výsledkem jsou lampy, které jsou nadčasové!

Všechny FLOS stojací lampy

Arco

od A. & P. G. Castiglioni

Díky těmto tvůrcům vznikl nový design: oblouková lampa. Základna lampy je vyrobena z mramoru Carrara, který je jeden z nejpoužívanějších typů mramoru při tvorbe soch a jiných uměleckých děl.

Objevte nyní

IC

od M. Anastassiades

Nadšasové, minimalistické mistrovské dílo se stínidlem z foukaného opálového skla. Tato lampa je kousek, který v sobě skrývá trvalou hodnotu a rodiny ji mohou předávat po další generace.

Objevte nyní

KTribe

od P. Starck

Známý a slavný designér z Francie vytvořil stojací lampu s dvojitým stínidlem. To vydává rozptýlené, ale intimní světlo, které se hodí například do odpočinkových místnotí nebo hotelových lobby.

Objevte nyní

Kelvin

od A. Citterio

Tento klenot italských architektů, s třístupňovým stmívačem přímo v hlavě lampy, nabízí maximální komfort pro pracovnu nebo obývací pokoj.

Objevte nyní

Glo-Ball

od J. Morrison

Nadčasový design od anglického industriálního architekta a myslitele. Stínidlo vytvořeno z ručně foukaného opálového matného skla vytváří příjemné osvětlení.

Objevte nyní

Bibliotheque Nationale

od P. Starck

Na první pohled klasická lampa. Svítidlo slouží i jako praktické poličky na knihy a láká na absolutní vychytávku se zástrčkami z nerezové oceli a USB portů, které jsou umístěny ve spodní části lampy.

Objevte nyní

Ray

od R. Dordoni

Lampa Ray je kvalita sama. Pouhé tři materiály byly použity. Její tělo bylo vytvořeno z tenké broušené oceli, které tvoří zajímavý designový prvek celého svítidla.

Objevte nyní

Tab

od E. Barber & J. Osgerby

Londýnští architekti dali klasické lampě nový rozměr. Přidali praktickou otočnou hlavu a speciální stínidlo PMMA, které nevytváří stíny a odlesky.

Objevte nyní

Coordinates

od M. Anastassiades

Tenká a štíhlá aluminiová tyč se světlem v barvě Champagne je pro milovníky minimalismu to pravé blaho. LED pásky vloženy do plastového krytu je možné stmívat od nejslabšího světla až po nejsilnější.

Objevte nyní

Noctambule

od K. Grcic

Přímo architektonický objekt z hliníkových kroužků spojeny skleněnými moduly. Futuristická lampa, které se ale postupně stává klasickým kouskem v mnoha domácnostech.

Objevte nyní

Spun

od S. Wrong

Rodák z Londýna navrhl tuto stojací lampu s myšlenkou, aby se skvěle hodina do reprezentativních místností a stala se tak funčním a elegantním doplňkem.

Objevte nyní

Superloon

od J. Morrison

Stojací lampa s LED stínidlem ve tvaru disku, které je možné nastavit různými směry, umožňuje i nepřímé osvětlení pro intimní atmosféru. Anglická kvalita a design.

Objevte nyní

Tatou

od P. Urquiola

Klasické svítidlo od španělského návrháře se vyznačuje spojením klasiky, vintage, ale zároveň pořád působí moderně. Díky speciálně navrženému stínidlu je velice příjemné pro čtění.

Objevte nyní

Captain Flint

od M. Anastassiades

Kuželovitá hlava lampy a rámová tyč jsou vyrobeny z kartáčované mosazi, která v zářivém světle hřeje. Jas lze také plynule nastavit od 10% do 100% pomocí nožního spínače.

Objevte nyní

Romeo Moon

od P. Starck

Prominentní, stmívatelné vnitřní natěrač s vnitřním difuzorem stisknutí a leptané borokřemičité sklo a vnější displej z transparentního lisovaného skla.

Objevte nyní

Rosy Angelis

od P. Starck

Praktické stínidlo do každého domácnosti. Ulta lehké svítidlo se stínidlem ze speciální tkaniny je trendy doplněk do každého pokoje bytu.

Objevte nyní

Superarchimoon

od P. Starck

Dechberoucí svítidlo, které zaručí absolutní požitek při čtění. Vnější stínidlo je vytvořeno z textilu v krémové barvě pro vytvoření útulné atmosféry a nulové odlesky světla.

Objevte nyní

Stylos

od A. Castiglioni

Psal se rok 1984, kdy Italský legendární návrhář vytvořil ikonickou stojací lampa s válcovým difuzorem v opálové bílé. Skvělý doplňek pro luxusní interiéry.

Objevte nyní

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.