Závěsná svítidla od značky FLOS Inspirace ikonických lamp

Designéři značky FLOS jsou známí vytvářením nových, funkčních a elegantních svítidel. Lampy Flos se staly ikonami interiérového designu i Hollywoodskými hvězdami.

Arrangements

Arrangements

od M. Anastassiades

Minimalistické a mistrovské: Jemné, geometrické tvary hliníkové stínidla zdobeného černým práškovým lakem vyzařuje něpřímé světlo pro intimní atmosféru.

Skygarden

Skygarden

od M. Wanders

Klasické umění žít z Nizozemí: Jednoduché, tmavě hnědé stínídlo kontrastuje s bílým vnitřkem lampy, díky čemuž je vnitřek stínídla zvlášť výrazný a neobvyklý.

Frisbi

od A. Castiglioni

Svítidlo vyzařuje příjemnou lehkost díky zcela průhlednému stínidlu. Díky tomu je závěsná lampa mistrovským dílem jednoduchého a puristického designu, který perfektně pasuje do moderních obývacích pokojů.

IC

IC

od M. Anastassiades

Jedno z nejoblíbenějších svítidel moderního minimalismu. Inspirace žongléry a cirkusem se nedá zapřít. Dokonale tvarované symetrické svítidlo pro potěšení oka.

Wan

Wan

od J. Grawunder

„Wan“ znamená v japonštině „mísa“, lampa je takřka mísa plná světla. Svítidlo od kalifornského návrháře Grawundera je skvělým doplňkem každé jídelny nebo kuchyňe.


KTribe

KTribe

od P. Starck

Elegantní mistrovské pro obytné a komerční prostory je tvořeno vnitřní stínidlem z matného bílého polykarbonátu, což vyzařuje zvláště příjemné rozptýlené světlo.

Noctambule

Noctambule

od K. Grcic

Noctambule znamená noční sova nebo noční sova, která je během dne spíše neviditelná a aktivní v noci. Stejně tak lampa je během dne diskrétní a večer hlavním poutačem pozornosti.

Romeo

Romeo

od P. Starck

Hrubý drážkovaný design skleněného stínidla evokuje design minulých desetiletí. Tento design ale zároveň zajišťuje, že je světlo vyzařováno rovnoměrně v celé místnosti.

Aim

Aim

od R. & E. Bouroullec

Tento pozoruhodný lampa s natáčení, potažený kapalné barva hliníkového tělesa a polykarbonátových difuzory byl oba návrháři ve studiu v Paříži.

Tatou

Tatou

od P. Urquiola

Hlavní myšlenkou této lampy bylo vytvořit neomezené množství způsobů použití podle potřeb jejího majitele. Stínidlo s dlouhým kabelem je možné umístit prakticky kamkoliv.

String

String

od M. Anastassiades

Mistr minimalismu vytvořil lampu v černém hliníkovém provedení pro absolutní souhru barev. Zároveň je lampa praktická díky dotykovému senzoru.

Smithfield

Smithfield

od J. Morrison

Stínidlo zajišťuje rovnoměrný svit světla díky zaoblenému tvaru stínidla. Silné světlo je tak ideální volbou nad jídelním stolem.

Více informací o Flos

Přeškrtnuté ceny na Světla24.cz odpovídají doporučené ceně výrobce.
Všechny ceny v Kč, vč. 21 % DPH a bez nákladů za dopravu

© 2023 Lampenwelt GmbH