Florentiner Lampen

Lampy ve florentském stylu Italská tradice

Stropní světla v tradičním italském florenstkém stylu se stanou hlavním poutačem pozornosti díky své opulenci, eleganci, lehkosti a dokonalému spojení italského stylu. Jejich nádherný květinový vzor je hlavním poznávacím znamením, které přináší hravost a eleganci do každého interiéru.


Lustry ve stylu Florencie

Více okouzlující už to nejde: florentské lustry vystavit nejlepší část hmoty v metalických odstínech vyzařujících nebo dokonce jasných barev, které nabízejí krásu listů a květů bezkonkurenční. Transformují základní Stůl jíst slavnostní místo. slavnostní večeře nebude jako v rámci takového přípravku!

Stěna pevnůstky v květu

Florentské stylu lampy jsou obzvláště pozoruhodné, když je oko. Umístí na postranice, pohovku nebo židli, vykazují svou květinovou krásu elegantně. Někdy s lampami, které jsou obklopené listy, někdy s květinovými odstíny keramiky a barevné podzimní listí, vytvářejí harmonickou atmosféru šedě.

Nástěnná květinová světla

Florentské pouliční osvětlení vypadat kvetoucí keř. Oni transformovat každý koutek na čtení a každý obývací pokoj na místo, kde lidé rádi tráví čas. Pouliční osvětlení, které svojí květinovou nádherou je skutečnou poctou italského města Florencie, padne do oka, zvláště když jsou zapnuty.

Stolní květinové lampy

Vyloučení podívat na florentské, hravou a ozdobené milosti, jsou uspořádány jako věnec barevných květin nebo jako kytici květin visela hlavou dolů uschnout na salonků. Jsou to zejména oceňují na jídelním stole připravené s láskou.

Květinové lustry

Závěsná svítidla a lustry ve florentském stylu se stanou hlavním doplňkem ve vašem interiéru. Florentské lustry jsou nádherným hravým designovým prvkem v jídelnách nad jídelním stolem. Lustry působí okázale, ale zároveň vyzařují teplou a domácí atmosféru.

Květinové stolní lampy

Na prádelníku, na nočním stolku nebo v obývacím pokoji - ta správná místa na tradiční lampičky inspirované italskými mistry. Ve spojení s rustikálním dřevěným nábytkem mohou lampy tvořit zajímavý přírodní celek. Vaší představivosti se meze nekladou.

Přeškrtnuté ceny na Světla24.cz odpovídají doporučené ceně výrobce.
Všechny ceny v Kč, vč. 21 % DPH a bez nákladů za dopravu

© 2023 Lampenwelt GmbH