Světla z papíru

Útulné prostředí díky teplému světlu

Papírové lampy jsou mnohotvárné! V odstínech bílé a béžové navodí atmosféru pohody, přičemž je trvale založena na kartonu a recyklovaného papíru. U verzí s jasnými barvami, které nabízejí šťastné kontrastů - a to nejen v dětském pokoji. V případě potřeby jsou světlé tapety výtvory přizpůsobit různým potřebám a přáním buď jako stropní svítidla, suspenzí a stolní lampy, aniž by se zapomínalo na hvězdy musí vánoční.


Papír lampy používá k vyjádření širokou škálu preferencí pro interiérové ​​dekorace. Typická japonská atmosféra může být vytvořena s lesklými rýžový papír lampy s bambusovými detail a také spojuje skandinávský styl. Máte-li sledovat nejnovější trend, můžete se spolehnout na ně splynout s názvem Japandi. Stejně populární: jsou Lunopal lampy, které mají vliv na papír, ale jsou mnohem robustnější. Jsou snazší čisté, dobré pro dlouhou životnost a trvalou udržitelnost.

Papírové lampy v japonském stylu


Umělecká díla světla, pravidelný, papír pečlivě modulovaný ručně zdobí japonské nábytek styl. Všichni, kdo milují a žijí tento styl interiéru bude vypadat nadšeně bílé papírové světla nebo vzory v barvách skořápka a šampaňské - v kombinaci s teplým bílým světlem, pro optimální komfort.

Náš výběr

Papírové stojací lampy


Nic nedává perfektní čítárnu jako kandelábr. Je-li toto doprovázeno odstínem jemně pracovního dokumentu, existují velké šance, že jste prostě zapomenout na čas. V závislosti na vašem vkusu, papírové lampy jsou dostupné v zakřiveném verzi, nebo jako obvykle vertikální verzi.

Náš výběr

Závěsné papírové lampy


Není žádným tajemstvím, že pozastavení dává každý obytný prostor a pohodlí, velmi zvláštní individualitu. Ať už nad jídelní stůl, pohovka rohová, nočním stolku nebo ve vstupní hale: suspenze utvářet charakter celé místnosti s jejich stylem. Jako varianty papíru, které kladou důraz na rozmanitost barevného materiálu v materiálu a tvaru.

Náš výběr

Stropní papírová světla


Strop v Lunopal bílá s filigránské dřevěnými tóny velmi dobře hodí Japandi styl. Stínidlo tapety s květinovými vzory, různé druhy klasických modelů osvětlení. Jeden světlý bod z hlediska kreativity a změna vítaná pro vášnivé dekorace interiérů.

Náš výběr

Papírové lampy do dětského pokoje


Papírové lampy jsou ideální pro tisk ve všech barvách. A že dělá to i zábavné faktor a dekorativní prvek v dětském pokoji. Osvětlena bílým světlem a teplý, preferované zvířata, jednorožci a hackery se stal silnou stránkou v útulné pokoj malý. Je také ideální jako originální a kreativní dárek pro děti.

Náš výběr

Papírové vánoční hvězdy


Světlé papírové hvězdy jsou nutností v zimě. Stejně jako girlandami a zapálené figurky, které jsou součástí období adventu a vytvořit v teple a sváteční atmosféru. Vánoční hvězdy papíru jsou k dispozici v bílé nebo béžové, ale také může ukázat své barvy - jako je červená vínová nebo žlutého tónu, který má tendenci ke zlatu.

Náš výběr

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.