Minimalismus - méně je více

Svítidla omezená na základní prvky

Minimalismus. Jeho myšlenkou je vytvořit protiváhu k našemu hektickému každodennímu životu v podobě útočiště klidu – mezi našimi vlastními čtyřmi stěnami. V minimalistickém interiéru se soustředíme na to podstatné. Pokoje nabízejí co nejvíce volného prostoru pro relaxaci bez zbytečného rozptylování. Kusy nábytku jsou navrženy s jasnou linií. "Forma následuje funkci", tak jak tomu bylo v dobách Bauhausu. Tímto designovým mottem se řídí i odpovídající svítidla.


Pouhá formalita

Čím se vyznačuje minimalistické svítidlo?

Je to úkol, který velmi láká designéry osvětlení: vytvořit něco jedinečného z jednoduchých základních tvarů. Toho se dosáhne opakovaným přeskupováním geometrických tvarů, jako jsou kruhy, čtverce nebo trojúhelníky, a doplněním designu drobnými vylepšeními, například výraznou barevností nebo materiálovým akcentem.

Nakupujte stylově

Purismus bez limitů

Neomezená svoboda designu díky technologii LED

Díky integrované technologii LED osvětlení se dnes fantazii designérů prakticky meze nekladou. Tělo lampy je mimořádně štíhlé a světelné zdroje svítí bez vyčnívajících žárovek – minimalismus má velmi avantgardní srdce!

Nakupujte stylově

Návrh osvětlení pro věčnost

Nadčasová minimalistická klasika svítidel

Minimalistický styl ještě nikdy nebyl tak módní. Ještě nikdy nebylo tolik interiérových designérů s vášní pro základní linie. Až dosud nikdy. Nikdy až do dnešního dne. Ve skutečnosti jsou však minimalistické výrobky již dlouho známy, a to i ve světě osvětlení. Jsou to nadčasové klasiky, které dnes opět vzkvétají a opět se vyrábějí v limitovaných edicích.

Nakupujte stylově

Minimalistický a luxusní

Puristicky sjednocené protiklady

Glamour a minimalismus se navzájem nevylučují. Domnělé protiklady ve skutečnosti vytvářejí puristicko-elegantní trend. Klíčem k úspěchu je zde minimalistický design s drahými materiály, elegantní kombinace zlatých tónů, černé a vysoce kvalitních skleněných prvků se současně štíhlými liniemi.

Nakupujte stylově
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.