Moderní osvětlení Od severského stylu po industriální vkus

Moderní osvětlení má mnoho aspektů: na jedné straně inovativní technologie LED, filigránové vzory svítidel a minimalistické vzory. Ale styly, které jsou aktuálně v módě, jsou také moderní. Například Skandi chic s dřevěnými prvky nebo vintage styl. Průmyslový vkus městských loftů je také aktuální. Populární barvy jako černá a bílá nebo černá a zlatá jsou také moderní.

Poutavé stropní osvětlení Všeobecné osvětlení v různých stylech

V moderním interiéru se podle osobních preferencí nacházejí stropní svítidla v nejrůznějších designech a s nejrůznějšími materiály od dřeva po zlato zbarvené kovy. Jednoznačně populární: moderní křišťálová stropní svítidla. V kurzu jsou také osvětlení s možnost stmívání.

Moderní lustr Elegantní stylové zvýraznění prostoru

Lustry nejsou vyhrazeny pouze pro vily. Jejich moderní odnože také přispívají k lehké atmosféře v pronajatém bytě. Od variant z nerezové oceli přes modely ve zlatých odstínech až po lustry s křišťálovými aplikacemi - cokoli se vám líbí, je povoleno!

Tyto stojací lampy musíte mít Od dřeva po zlato - naprosto moderní!

Jsou vyrobeny do čtenářského koutku: moderní stojací lampy ve všech svých podobách vypadají skvěle vedle pohovky nebo křesla na čtení. Do interiéru vnáší dotek skandinávského stylu s dřevěnými prvky. Model se zlatými prvky je spíše ve stylu Art Deco.

Filigránové stolní lampy Správný kus na každou komodu

Lze je použít k vytvoření skvělého osvětlení v domácnosti: Moderní stolní lampy mají šmrnc díky nápaditým odstínům skla a prvkům ve zlatých a mosazných tónech. Po jemném ztlumení teplého bílého světla je ještě útulnější.

Stolní lampy 2go Moderní bezdrátová světla na baterie

Tischleuchten mit Akku sind absolute Musthaves in Sachen Lichtdeko. Ist ihr Akku geladen, kommen sie viele Stunden ohne Steckdose aus und können frei platziert werden - auf dem Beistelltisch ebenso wie auf der Kommode oder im Gästezimmer.Stolní lampy s dobíjecími bateriemi prostě musíte mít. Pokud je baterie lampy nabitá, vydrží bez zásuvky po mnoho hodin a můžete ji umístit kdekoli - na postranním stole, na prádelníku nebo v pokoji pro hosty.

Půvabná závěsná světla Jemné lehké předměty, velmi moderní

Jejich oblíbeným místem pro příjemné světelné efekty je místo nad jídelním stolem. Moderní závěsná svítidla zde zaujmou kvalitními materiály. Díky křišťálovým prvkům poskytují dostatek půvabu, ale v módě je také dřevo a sklo.

Nástěnná světla jako poutače Světelné prostředí na úrovni očí

Nástěnná světla v moderním designu rozvíjí svůj plný účinek v přímém zorném poli. V závislosti na materiálu a tvaru se na stěnách vytvářejí nádherné hry světla. Obzvláště populární jsou zlaté, mosazné a stříbrné tóny - a lze je také ovládat přímo přepínačem.

Pohodlné noční lampičky Zapnutí a vypnutí pomocí dotykové funkce

Když musíte v noci šmátrat po vypínači, není to nic příjemného. Proto jsou moderní noční lampičky vybaveny dotykovou funkcí, která zapíná a vypíná světlo pouhým stisknutím tlačítka a lze ji i ztlumit.

Moderní kuchyňské lampy Funkční a mimořádně hezké

Kuchyňská svítidla musí v závislosti na prostoru splňovat různé požadavky: Na stropě poskytují jasné světlo jako celkové osvětlení. Jako závěsná svítidla nad pultem nebo svítidla pod skříňkou nad pracovní deskou poskytují cílené osvětlení pro krájení zeleniny.

Moderní lampičky do ložnice Tohle musíte mít - pohodlí ve vaší ložnici

Všechny aspekty moderního osvětlení ložnice lze kolem postele použít různými způsoby. Kromě klasické noční lampičky jsou pro večerní čtení vhodná také závěsná a nástěnná svítidla nad nočním stolkem.

Moderní lampy do obývacího pokoje Lehké prostředí kolem pohovky

Pohovka a čtecí koutek získávají na útulnosti díky atraktivnímu osvětlení. Nástěnná, závěsná a podlahová svítidla jsou stejně vhodná pro teplé bílé okolní světlo.

Moderní lampy do jídelny Lehký vkus pro útulný stůl

Útulný jídelní stůl jako středobod místnosti je ve světelném kuželu stylového moderního závěsného svítidla naprosto lákavý. V závislosti na tvaru stolu jsou vhodná různá svítidla - čím je stůl více obdélníkovitý, tím větší smysl má víceplamenný model.

Přeškrtnuté ceny na Světla24.cz odpovídají doporučené ceně výrobce.
Všechny ceny v Kč, vč. 21 % DPH a bez nákladů za dopravu

© 2023 Lampenwelt GmbH