Námořní lampy se středomořským nádechem

Lehká nálada s modrými tóny, dřevem a námořnickým lanem

Držte hlavu vzpřímenou, hluboce se nadechněte a užívejte si - jakmile tam jednou budete, pohled na rozbouřené Severní moře a rozbouřený Atlantik jen tak nezapomenete. Dostatečný důvod k tomu, abyste přenesli tuto přímořskou atmosféru do svého obytku - světla v odstínech modré jako moře v kombinaci s dřevěnými prvky se podobají lodi s lany. Motiv kotvy, majáku a kormidla lze také dokonale integrovat do designu svítidel. Říká se: Lehká výzdobo, ahoj!

Námořní stolní lampy

Atlantický design interiéru

Masivní dřevěný stůl nebo rustikální komoda jsou dokonalou kulisou pro stolní lampy v námořnickém stylu. Skleněné lampy s modrým odstínem jsou zde stejně účinné jako svítidla s motivy lan, kotev nebo mořských hvězdic.

Všechny stolní lampy

Elegantní stropní lampy

Probuzení vzpomínek na dovolenou

Námořní atmosféru v osvětlení obecně navodí nejlépe svítidla, která prostřednictvím kormidla vzdávají hold mořeplavbě, nebo modely lamp připomínající lodní lampy s mřížovými vzpěrami.

Všechna stropní světla

Zcela námořní nástěnná světla

Sny o návštěvě pláže

Modré stínidlo v kombinaci s teplým dřevem a lanem tvoří symbiózu s osvětlovacím tělesem nebo se stínidlem, které zobrazuje mapu oceánů - design námořního osvětlení je prostě dokonalý!

Všechny nástěnné lampy

Námořní závěsné lampy

Čistý přímořský vkus!

Přímořská závěsná svítidla se hodí do severského moderního interiéru i do rustikálního loftu. V závislosti na vkusu přicházejí ke slovu jemné modré tóny nebo vzory, které se zaměřují na námořnické uzly a silná lana - v dokonalé harmonii s žárovkami!

Všechny závěsné lampy

Stojací lampy s pobřežním vkusem

Přiveďte promenádu do obývacího pokoje

Písek, duny a za nimi modré moře! Tento uklidňující pohled zachováváme pro domácnost pomocí stojacích lamp v úžasné modré barvě, s drsným dřevem a námořními lany v kombinaci s textilními stínítky v béžové barvě jako na pláži.

Všechny stojací lampy

Světelné řetězy

Ahoj, moje letní zahrádko!

Letní zahradu, zejména balkon a terasu, večer zútulníme pohádkovými světýlky. Pokud se do hry zapojí rosa nebo mřížová lampa, přijde se soumrakem i mořská atmosféra.

Všechny světelné řetězy

Námořní venkovní nástěnná světla

Atmosféra milovaných pobřežních měst

Rozjasněte a zabezpečte cesty kolem domu pomocí venkovních nástěnných svítidel s námořním vzhledem a zároveň vytvořte atmosféru Severního moře! K tomu se skvěle hodí modely z mosazi a mědi, které jsou s oblibou používány v blízkosti pobřeží jako varianty odolné vůči mořské vodě, na nichž se vlivem slaného vzduchu tvoří měděnka.

Všechna venkovní nástěnná světla

Rustikální mřížové lampy

Vítejte na palubě!

Mřížové lampy známe ze starých kutrů, majáků a pobřežních oblastí. Kolem domu nebo v zahradní chatce navozují atmosféru poslední dovolené u moře a při soumraku nám umožňují vzpomínat.

Všechny mřížové lampy

Pro blízkost pobřeží

Tip odborníka

Pokud žijete v blízkosti pobřeží, měli byste si vybrat modely odolné proti mořské vodě, které jsou také odolné proti korozi a rzi. Důvodem je slaný vzduch, díky němuž jsou svítidla v okolí domu vystavena nepříznivým povětrnostním podmínkám více, než je obvyklé ve vnitrozemí.

Všechna světla odolná vůči mořské vodě

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.