Stylové balkónové osvětlení

Letní chill zóna se solárním osvětlením a pohádkovými světly

Pro příjemné letní večery doma je nejvhodnější balkon vyzdobit kreativní kombinací různých venkovních světel - samozřejmě nejefektivněji pomocí moderní technologie LED. Pokud se chcete zcela obejít bez elektřiny, použijte solární osvětlení. Balkonová zábradlí a květinové truhlíky lze krásně naaranžovat pomocí pohádkových světel a luceren. Na zem jsou vhodná světla v designu globusu.

Balkónová solární světla

Rozmanité kreativní osvětlení pomocí solární energie

Solární osvětlení balkonu nelze omezit na pouhé lucerny. Nabídka je široká, od osvětleného nábytku přes bezdrátovou stojací lampu až po přenosnou stolní lampu. Nyní jsou k dispozici také osvětlení s funkcí změny barvy v solárním provozu. Vícebarevnou funkci lze snadno ovládat dálkovým ovladačem. Tip: Solární světla se zemními hroty jsou oblíbená pro balkonové truhlíky!

Všechna solární světla

Světelné řetězy jsou must-have

Vhodné pro balkónové zábradlí

Jsou k dispozici s klasickou zástrčkou, ale také s dobíjecí baterií nebo dokonce v solární verzi. Jedno je jisté: Na útulném balkonu nesmí pro teplé letní večery chybět světelný řetěz. Velkolepě se vyjímají na zábradlí balkonu, ale skvěle vypadají i kolem sedací soupravy, v obývacím pokoji a na stěnách.

Všechny světelné řetězy

Příjemná atmosféra s lucernami

Jednoznačně útulné

Světelné přenosné lucerny jsou prostě součástí letní noci. Šíří příjemné a teplé světlo, které lze umístit kamkoli. Například kolem lehátek, na podlaze, na stolku nebo dokonce ve větvích vysokých balkonových rostlin. K dispozici jsou svítilny s klasickou zástrčkou, ale také lucerny s nabíjením pomocí kabelu USB nebo solární energie.

Všechny lucerny

Klasická nástěnná světla

Stylové osvětlení balkonu

Na balkon se nejlépe hodí nástěnná svítidla s teplým bílým světlem s možností stmívání. Varianty s detektory pohybu jsou méně vhodné pro útulná setkání, protože světlo by mělo doprovázet přítomnost venku neustále a ne se rozsvítit pouze při pohybu. Pro výjimečné vzory na stěně slouží světla s pohyblivým vyzařováním světla nahoru a dolů.

Všechna nástěnné světla

Věčně oblíbené světelné koule

Vždy aktuální

Geometrický tvar koule je oblíbený nejen u interiérových designérů. Už dávno si našel uplatnění i na zahradě a samozřejmě i na balkoně. Nezáleží na tom, zda se používá jako jediná velká stojací lampa, nebo jako decentní kombinace s několika závěsnými svítidly: Jeho teplé bílé světlo navozuje klid a relaxaci.

Všechny světelné koule

Letní nálada s dekorativními světly

Barevné světelné dekorace se hodí k čemukoliv!

Přeneste si tropickou prázdninovou náladu na vlastní balkon - skvěle to funguje s barevnými dekorativními světly s různými motivy, které nám připomínají Mexiko nebo Karibik! Samozřejmě mohou přijít ke slovu i pestré barvy! Obzvláště zábavná jsou svítidla, která mohou pomocí dálkového ovládání libovolně měnit barvu.

Všechna dekorativní světla

Svítící nábytek

Lepšího pocity z obývacího pokoje se už nedočkáte!

Když i nábytek na balkoně září všemi možnými barvami, je večerní letní nálada dokonalá. Zvláště když ho díky materiálu odolnému proti UV záření můžete přes den nechat na prudkém slunci - a díky třídě krytí IP65 samozřejmě i v nečekaném letním dešti. Jejich polyethylenový povrch rychle schne a vy můžete pokračovat v odpočinku!

Veškerý svítící nábytek

Balkónové světla s doplňkovými funkcemi

Světelné kombinace pro čistou radost ze života!

Svítidla, která umí víc než jen svítit, jsou na letním balkoně velmi vítaná. Přinášejí zábavu, spokojenost a pohodlí - například když díky funkci multicolor vyzařují všechny barvy, udržují nápoje chladné nebo dokonce přehrávají vaši oblíbenou hudbu. A pestrobarevné květináče také vnesou na terasu šmrnc a rozmanitost!

Světla s doplňkovými funkcemi

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 50 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

300 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Produkty značek Homematic IP a Philips Hue jsou z nabídky vyloučeny. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.