Barva roku 2022 podle Pantone

Spojení našeho fyzického a digitálního života

S PANTONE 17-3938 Very Peri - trendovou barvou roku 2022 - se do našich čtyř stěn nastěhuje inspirativní odstín modré s červenofialovým nádechem. Institut Pantone také představuje čtyři zajímavé palety barev, které fantasticky ladí s barvou roku: "Amusements", "Wellspring", "Balancing Act" a v neposlední řadě "The Star of the Show".

PANTONE Very Peri


PANTONE 17-3938 Very Peri představuje spojení fyzického a digitálního života. Byla vytvořena jako barevný symbol globálního ducha doby. Kromě svítidel navržených v červenofialovém odstínu modré to znamená, že design osvětlení by se měl zaměřit na chytrá svítidla, která dokáží rozsvítit novou trendovou barvu pouhým dotykem prstu.

Nakupujte svítidla v barvě Very Peri

Amusements


Paleta "Amusements" je veselá a nápaditá. Svítidla v barvách od růžové flambované po plavě oranžovou vyjadřují radost, spontánnost a pocit důvěry. Chytré lampy a svítidla s vícebarevnou funkcí inspirují k nespoutané radosti z vyjadřování a experimentování.

Nakupujte svítidla v barvě Amu­sements

Wellspring


Barevná paleta "Wellspring" se nese ve směru polí a lesů a obsahuje harmonické zelené tóny a odstíny, jako jsou Chai Tea, Dewberry a Eggshell Blue. V kombinaci s barvou PANTONE 17-3938 Very Peri tak vzniká jemná symbióza, která do popředí staví dobrý pocit. To je dále podtrženo chytrými možnostmi individualizace světla.

Nakupujte svítidla v barvě Wellspring

Balancing Act


Vyváženost teplých a studených tónů je zajištěna paletou "Balancing Act". Lotosová, žulově zelená a bezová vypadají v kombinaci s barvou PANTONE 17-3938 Very Peri přímo umělecky. Teplé bílé světlo bez oslnění podtrhuje útulný a nádherný charakter této jedinečné kombinace.

Nakupujte svítidla v barvě Balancing Act

The Star of the Show


PANTONE 17-3938 Very Peri ukazuje svou dynamiku v kombinaci s odstíny palety "The Star of the Show". Trendová barva je v kontrastu s klasickými a neutrálními tóny. V oblasti osvětlení to lze realizovat například kombinací legendárních klasických svítidel ve střídmých barvách s barvou roku.

Nakupujte svítidla v barvě The Star of the Show
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.