Ručně vyráběná unikátní svítidla

Díla lehkého umění s mistrovskou tradicí řemeslného zpracování

Ručně vyráběné lampy ztělesňují ohleduplnost a úctu k tradičnímu řemeslu. Ať už jsou vyrobeny ze dřeva, papíru, skla, kovu nebo ušlechtilých plastů: Každý design nese stopu individuality svého tvůrce. Díky tomu se každá ručně vyrobená lampa odlišuje od ostatních a stává se doslova unikátem v našich domácnostech!


Estetický přirozený dotek

Ručně vyráběné lampy ze dřeva, dřevěné dýhy a bambusu

Svítidla z masivního dřeva, umělecky ohýbané dřevěné dýhy nebo bambusového výpletu jsou symbolem udržitelného využívání zdrojů naší planety. Pohled na harmonický design prozrazuje vášeň pro skutečné řemeslné zpracování, která byla použita při tvorbě tohoto jedinečného kousku. S těmito ručně vyráběnými lampami se do našich čtyř stěn nastěhuje kousek přírody tvarovaný lidskýma rukama.

Nakupujte ručně vyráběné dřevěné lampy

Emotivní díla světelného umění

Ručně vyráběná světla z papíru a lepenky

Papírové lampy vnesou do interiéru hřejivý nádech. Složitě ručně skládaná a tvarovaná stínidla skvěle doplňují styly bydlení, jako je japonský styl nebo přírodní styl. Po rozsvícení demonstrují sílu hry se světlem a stínem. Kromě toho vyjadřují individuální a pokaždé trochu jinou strukturu použitého papíru nebo lepenky.

Nakupujte ručně vyrobená svítidla z papíru

Majestátní a křehké

Svítidla z foukaného skla

Tradiční sklářské umění je pevně zakotveno v designu svítidel. V někdy baňatých, jindy hranatých tvarech, s jemnou průhledností nebo ve stimulujících tónech od saténové přes kouřově šedou až po barevnou, činí tato svítidla tradiční řemeslnou práci nesmrtelnou.

Nakupujte ručně vyráběné skleněné lampy

Kovové umění

Ručně vyráběná kovová svítidla

Kovy jako ocel, hliník, mosaz a další jsou oblíbenými pracovními materiály nejen mezi designéry osvětlení, ale i v umění obecně. Ručně vyráběná svítidla z kovu také vycházejí z uměleckého ducha, ať už v podobě jednoduše elegantních kovových těles s výraznou povrchovou úpravou, nebo jako vzrušující kompozice menších kovových prvků.

Nakupujte ručně vyráběné kovové lampy

Cenná extravagance

Ručně vyráběná světla z plastu a skleněných vláken

Dalším materiálem, který lze umělecky tvarovat a ručně zpracovávat, je plast. Trojrozměrná a nezřídka extravagantní těla svítidel inspirují senzačními světelnými efekty, kterých je dosaženo díky částečně patentovaným, exkluzivním plastovým kompozicím. Tyto světelné objekty jsou doplňky, které upoutají pozornost každého!

Nakupujte ručně vyráběné lampy z plastu
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.