Svítidla ze sádry

Jednoduchá, praktická a hravá

Světla ze sádry jsou tím pravým doplňkem v minimalistickém interiéru. Existují v různých formách a tvarech a pro jakékoliv použití. Mnoho modelů v nás dozajista probudí umělce, svítidla ze sádry lze totiž namalovat nebo nalakovat různými barvami. Navíc jsou svítidla ze sádry velice praktická a svým jednoduchým vzheledem lehce kombinovatelná s dalšim osvětlením.


Nástěnná svítidla


Čistě bílá sádrová nástěnná lampa organicky zapadne. S bílým podkladem zdiva vytvoří dokonalou a nerušenou symbiózu. Dokonalý a puristický design pro každou zeď vašeho interiéru.

Sádrové lampy se vzorem

Pochlubte se barevnými lampami


Šedá, zlatá, hnědá, černá - sádrová svítidla najdete v mnoha barvách! Především v kombinaci s atraktivním vzorem nebo speciální povrchovou strukturou. Lampy mohou kopírovat reliéf nebo strukturu vašich zdí nebo naopak dodat dotek extravagance díky originálním vzorům.

Pestrobarevné sádrové lampy

Bodovky a zápustná svítidla - praktické a všestranné


Reflektory, bodová světla a zapuštěné osvětlení jsou přímo multifunkčnmí osvětlením. Zapuštěná sádrová svítidla přímo ve stropu ladně a decentně splývají s omítkou nebo dokonce okrasným štukem. Díky reflektorům je také možné nasvítit různé kouty místnoti. Praktičnost a originální vzhled v jednom.

Bodové a zapuštěné osvětlení ze sádry

Sádrová světla pro kutily

Se sádrovými lampami se nudit nebudete! Pokud vám bíla barva svítidel přijde nudná, neváhejte si je namalovat! Zvolit můžete i stejnou barvu zdí nebo extravagantní zářivé barvy, které budou tvořit zajímavý kontrast k barvě zdí. Pokud budete chtít, popusťte uzdu vaší představivosti. Aplikovat můžete také lepidlo přímo na svítidlo a poté poprášit zlatým prachem. Představivosti se meze nekladou.

Sádrová světla pro umělce
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.