Moderní styl pro každého Lampy za příjemné ceny

Malá potřeba cítit se dobře ve svém vnitřku. Kromě čalouněného nábytku, správné osvětlení je nezbytné domácí pohodlí. Každý, kdo chce vybavit své čtyři stěny v moderních svítidel, světelný design může začít s malým rozpočtem a přivést na světlo interiér módních nápadů - což vytvoří příjemnou atmosféru!


Nástěnná svítidla do 1000 Kč

Nástěnná svítidla se hodí prakticky všude. Nad nebo vedle čela postele, nad židli v čtenářském koutku nebo na chodbu. Nástěnná svítidla dodávají interiéru eleganci a dotvářejí útulnou atmosféru.

Stolní lampy do 1000 Kč

Stolní lampičkou jsou krásným dárkem, který kýdého potěší. Nejlepší je umístit na konferenční stolek, noční stolek nebo například na komodu v ložnici. Inovativní jsou i varianty lampiček 2go (na cestu), které umožňují umístit lampičku kdekoliv!

Nástěnná svítidla do 1600 Kč

Závěsné svítidloje nádherným doplňkem nad jídelní stůl, nicméně tento typ osvětlení se samozřejmě hodí i do ložnice nebo i do chodby, kde může vytvořit velice zajímavý efekt při vstupu do bytu nebo domu.


Stojací lampy do 1000 Kč

Stehlampen sind vielseitig und praktisch. Einfach in die Steckdose eingestöpselt sorgen sie sofort für Licht. Von der Dreibein- über die Bogen- bis zur Käfigleuchte ist alles erhältlich - auch mit kleinem Budget.

Stropní svítidla do 1000 Kč

Stropní svítidla jsou nezbytnou součástí například koupelen, chodeb nebo kuchyní. Jsou vetšinou bezúdržbové a velice praktické. Najdete je v nebřeberných stylech a barvác.

Přeškrtnuté ceny na Světla24.cz odpovídají doporučené ceně výrobce.
Všechny ceny v Kč, vč. 21 % DPH a bez nákladů za dopravu

© 2023 Lampenwelt GmbH