Moderní styl pro každého

Lampy za příjemné ceny

Malá potřeba cítit se dobře ve svém vnitřku. Kromě čalouněného nábytku, správné osvětlení je nezbytné domácí pohodlí. Každý, kdo chce vybavit své čtyři stěny v moderních svítidel, světelný design může začít s malým rozpočtem a přivést na světlo interiér módních nápadů - což vytvoří příjemnou atmosféru!


Nástěnná svítidla
do 1000 Kč

Nástěnná svítidla se hodí prakticky všude. Nad nebo vedle čela postele, nad židli v čtenářském koutku nebo na chodbu. Nástěnná svítidla dodávají interiéru eleganci a dotvářejí útulnou atmosféru.

Na nástěnná svítidla

Stolní lampy
do 1000 Kč

Stolní lampičkou jsou krásným dárkem, který kýdého potěší. Nejlepší je umístit na konferenční stolek, noční stolek nebo například na komodu v ložnici. Inovativní jsou i varianty lampiček 2go (na cestu), které umožňují umístit lampičku kdekoliv!

Na stolní lampy

Závěsná svítidla
do 1600 Kč

Závěsné svítidloje nádherným doplňkem nad jídelní stůl, nicméně tento typ osvětlení se samozřejmě hodí i do ložnice nebo i do chodby, kde může vytvořit velice zajímavý efekt při vstupu do bytu nebo domu.

Na závěsná svítidla

Stojací lampy
do 2000 Kč

Stojací lampy nejsou hlavním zdrojem světla, ale dokonale osvětlí i ten nejtmavší kout místnosti. Od moderních kousků až po klasiké stojací lampy za skvělé ceny.

Na stojací lampy

Stropní svítidla
do 1000 Kč

Stropní svítidla jsou nezbytnou součástí například koupelen, chodeb nebo kuchyní. Jsou vetšinou bezúdržbové a velice praktické. Najdete je v nebřeberných stylech a barvác.

Na stropní svítidla

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.