Měděné lampy

Trend kovových svítidel

Nostalgický, ale stále relevantní: jsou to dva protiklady, které se setkávají v mnoha stylech, jako jsou vinobraní, průmyslové, východní a otrhaný šik jsou zahrnuty. Dělají nám všem myslet vzácných starožitností, bufet na nástěnné hodiny, a, samozřejmě, suspenzí, stropních svítidel a mědi barevné stolní lampy.


Měděná svítidla ve stylu kleci

klece konstrukce lampy jsou velmi elegantní tenkou měděnou odstínu. V souladu s žárovkového vlákna, z nichž otevřený vzhled, vytváří elegantní a světlé atmosféru oceňována v mnoha stylech. Tak je tomu například v minimalismu.

Objevit nyní

Měděná světla v kleci

Měděná svítidla v industriálním stylu

Měď lampy průmyslové styl reflettent nostalgii rustikálním stylu. Tyto myšlenky přípravky nejsou jen aktualizační tendence pro městskou průmyslovou podkroví: i většina tradičních obytné místnosti užít kouzelných rustikální design pro Váš interiér podle starých továren.

Objevit více

Průmyslová měděná svítidla

Marockém stylu s měděným stupně

Orientální lampy mají jedno společné: používají kovové teplé tóny, jako je měď. Lucerna ve tvaru s perforovaným filigránské doprovázen teplým bílým světlem, tento návrh připomíná atmosféru svíček. Tato svítidla nápady přinést skutečné místo pohody ve vaší domácnosti.

Objevit více

Měděné orientální lampy

Zaměření na žárovky

Tento trend viditelný žárovka není nikdy u konce. V kombinaci s nádechem mědi, výsledkem je světelný prvek diskrétní a zároveň zajistit jeho účinnost. Zda tónovaná zrcadla lampy mědi nebo v kombinaci se skleněnými lampami, žárovka je hvězdou této elegantní alternativu.

Objevit více

Trendy měděné vlákno žárovek

Venkovní měděné lampy

To slibuje vřelou atmosféru na náhradní díly se vztahuje i na zahradu. To je důvod, proč tam je hodně mědi exteriérových svítidel. Lampa štípat v zemi s mírným nádechem mědi aplikuje módní kovové stínu, je vše, co požadovaná konstrukce.

Objevit nyní

Venkovní měděné lampy
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.