Zpět do přírody

Dřevěné lampy, které musíte mít

Broušené, lakované, leštěné nebo v přírodním surovém provedení: Dřevo má tolik podob, které mohou být použity k vytvoření nekonečného množství svítidel. Rustikální svítidla se zajímavým akcentem silných větví, s kombinací textilu nebo betonu, je to pravé pro milovníky přírodních materiálů.


Svítidla lehká jako pírko


Svítidla s lehkými dřevěnými prvky, které se skvěle hodí do zádvěří, dětských pokojů nebo menších místností. Tento typ svítidla se nestává hlavní dominantou, ale krásné doplňuje atmosféru interiéru díky teplému světlu.

Nakupovat

Nechte se pohltit


Dřevěné trámy, přímo v surovém stavu nebo v opracovaném provedení, jsou zajímavých moderním rustikálním doplňkem. Velice moderní variantou jsou svítidla s obtočenými kabely kolem samotném trámu. Perfektní kombinací jsou i betonové prvky ve formě stínidla.

Nakupovat

Harmonické spojení materiálů


Jsou to skuteční favorité skandinávského stylu: dokonalé propojení a čistá symbióza dřeva s dalšími přírodními materiály jako látka nebo papír.

Nakupovat

Lehkost a tvary


Dřevěné latě svítidla se perfektně hodí do různých interiérů, ale je možné je použít i venku na zahradě. Světlo nádherně a decentně prochází lamelami a tvoří příjemné tlumené světlo.

Nakupovat

Unikátní inspirace v přírodě


Dřevo, čisté a neošetřené, ideální volba pro ty, kteří hledají svítidla z charakterem. Přírodní větve, naplavené dříví nebo dřevěné špalky se stínidlem jsou trendem tohoto roku.

Nakupovat
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.