UŽITEČNÉ INFORMACE

Obal svítidla

Porozumění tomu, co je uvedeno na obale

Na obalu svítidla je uvedeno mnoho informací o světelném zdroji. Po zavedení technologií LED a Smart Home se výběr osvětlovacích těles výrazně rozšířil. K dispozici jsou například lampy s různými barvami světla a místo wattů se pro jas stala důležitá hodnota lumenů. Pokud se naučíte několik pojmů z oblasti osvětlení, můžete si nyní vybrat přesně takový zdroj světla, který se dokonale hodí k danému místu, použití a osobnímu vkusu.

Fassung

Veškeré informace o obalu lampy naleznete také v našem internetovém obchodě v podrobnostech o zboží.


Informace na obalu

Co byste měli vědět

Náš tip pro nákup svítidel: soustřeďte se přesně na ty informace, které potřebujete. Pokud přesně víte, co je pro vás důležité, rychle se zorientujete ve velkém množství informací. I když se uspořádání informací v jednotlivých baleních liší.

Sockel

1 Váš první dojem ze svítidla ovlivňuje fotorafie lampy. Odpovídá to představám? Nebo hledáte něco jiného?

2 Pokud jako ekologicky smýšlející spotřebitel dáváte pozor na technologii osvětlení a spotřebu ve wattech, LED žárovky jsou nejlepší volbou pro úsporu a dobré světlo.

3 Nový energetický štítek 2021 přehodnocuje všechny světelné zdroje, což však neznamená, že by byly méně účinné než dříve. Více informací o energetickém štítku pro rok 2021 najdete v příručce "Nový energetický štítek". .

4 Barva světla, nazývaná také barevná teplota, je jedním z nejdůležitějších parametrů moderních světelných zdrojů. Popisuje účinek bílého světla. Může se jevit jako teplý, neutrální nebo chladný. Více informací o barvě světla najdete v našem průvodci “Co znamená barva světla?” .


Sockel

5 Stejně jako většina svítidel není tento výrobek chráněn proti vlhkosti, a proto se nesmí používat jako otevřené svítidlo ve vlhkých místnostech. Více o ochraně proti vlhkosti najdete v našem rozsáhlém průvodci."Třída ochrany IP".

6 Tento výrobek není stmívatelný. Pokud je stmívatelný, symbol se nezobrazuje přeškrtnutý a poznámka "stmívatelný" je jasně viditelná. To se týká zejména LED žárovek.

7 Označení WEEE. Přeškrtnutý odpadkový koš ukazuje, že se jedná o elektrický nebo elektronický předmět, který musí být odpovídajícím způsobem zlikvidován.

8 Shodu s platnými právními předpisy prokazuje označení CE.

9 Rozměry žárovky určují, zda se do svítidla vejde. Tato informace může být důležitá také u otevřených závěsných svítidel, například proto, aby žárovka nevyčnívala mimo stínidlo.


10 V této nabídce najdete následující informace:

a Patice a srovnání s běžnou žárovkou (např. A60 = 60wattová žárovka pro všeobecné použití)

b Spotřeba a technologie osvětlení

c Jas svítidla v lumenech

d Úhel paprsku, čím menší úhel, tím směrovanější světlo.

e Přesný údaj o teplotě barvy v Kelvinech

f Index podání barev - čím vyšší, tím lepší, maximálně CRI 100.

g Životnost v hodinách a spínacích cyklech - 25 000 hodin je 25krát více než u žárovky.

h Provozní napětí (220-240 V pro vysokonapěťové žárovky, 12 pro nízkonapěťové žárovky)

i Jmenovitý proud v mA

j Účinnost svítidla, což je poměr mezi skutečným výkonem (činným výkonem) a výkonem odebíraným ze sítě (zdánlivým výkonem). Jednička znamená nejúspornější využití energie.

k Doba náběhu, která udává, za jak dlouho se dosáhne 100 % jasu.


Rychlé rozpoznání inteligentních zdrojů světla

Verpackung Lindby

1 Informace o stažení a nastavení aplikace potřebné pro ovládání.

2 Pomocí aplikace lze lampu měnit v barevném prostoru RGBW. Kromě bílého světla dokáže produkovat i barevné světlo.

3 Lampa je navíc stmívatelná, takže lze nastavit i její jas.


  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.