Styl Tiffany je skutečný hit v interiérovém designu. Barevné vitráže světla, které vznikly v New Yorku, byly přítomné v našich obývacích pokojích posledních 150 let - a ve stále nových designech.

Tiffany lustry

Jaká je historie Tifanny lampy?

Louis Comfort Tiffany & Tiffany Glass Company


Louis Comfort Tiffany je praotcem Tiffany sklářského umění: umělec a milovník stylu Art Nouveau založil vlastní společnost interiérového designu v New Yorku v roce 1878 a v následujících letech zdokonalil tiffany sklářské umění k dokonalosti. To byl začátek firmy „Tiffany Glass Company“ v New Yorku.

Po smrti svého otce v roce 1902 převzal otcovu slavnou šperkařskou firmu „Tiffany & Company“. I dnes jsou tyto firmy milované mnoha nadšenci designu a milovníky luxusu.

Všechno Tiffany osvětlení

Výroba Tiffany lamp

Jak vzniká Tiffany lampa?


Tradiční výroba Tiffany světla sahá až do řemeslné výroby Louise Comforta Tiffanyho: ten sám vynalezl inovativní proces, ve kterém byly jednotlivé skleněné díly pokryté měděnou fólií a poté spojeny pájkou. Tyto spoje vytvořily charakteristickou tmavou patinu.

Výroba Tiffany lamp

Stropní svítidla ve stylu Tiffany


Jasné, barevné nápady pro každý obývací pokoj: stropní svítidla ve stylu Tiffany jsou dokonalým poutačem pozornosti. Dáváte přednost populární a ikonické vážce nebo preferujete květinové vitráže stropního svítidla? Volba je na vás.

Všechna stropní svítidla Tiffany

Nástěnné dekorace Tiffany


Tradiční řemeslo a design lamp Tiffany nejvíce vynikne právě u nástěnných svítidel. Díky vitřáži světlo decentně prostupuje stínidlem a vytváří teplou, ale luxusní atmosféru.

Všechna nástěnná svítidla Tiffany

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.