UŽITEČNÉ INFORMACE CHYTRÁ DOMÁCNOST

Pořiďte si inteligentní ovládání osvětlení

Zažijte osvětlení Vaší domácnosti novým způsobem - a to chytře! Vstup do Smart Home nemůže být jednodušší - Bluetooth žárovky lze okamžitě připojit do objímky jakéhokoli světla. To samo o sobě umožňuje vytvořit úchvatnou, osobitou světelnou atmosféru, která posune všechny dřívější stmívače do pozadí. S bezdrátovým můstkem (Bridge), např. můstkem Philips Hue, se pak otevírá celá škála funkcí: můžete kontrolovat, zda je světlo vypnuté zatímco jste na cestách, můžete měnit světelné režimy nebo ovládat světlo hlasem jako ve sci-fi filmu - to vše je možné!


Výhody inteligentního ovládání osvětlení

Nastavte si světlo podle situace

Nastavte si světlo podle situace

Často používáme stejné světlo pro různé činnosti, např. v otevřených obytných prostorách, kde pracujeme a také odpočíváme. Chytrý světelný zdroj se umí přizpůsobit situaci, pokud jde o jas a barvu světla - bez externího stmívače.

Zabraňte vloupání

Zabraňte vloupání

Lupiči hledají snadné cíle. Těmi jsou ty, kde si mohou říct, že nikdo není doma. Díky inteligentnímu ovládání osvětlení je možné nastavit automatické přehrávání světelných scénářů - vypadá to, jako by byl majitel doma.

Programujte světelné scény

Programujte světelné scény

Jediným dotykem prstu vytvoří propojená svítidla během zlomku sekundy atmosféru podle vašeho vkusu - pro odpočinek, práci, domácí práce nebo snění.

Ovládání hlasem

Ovládání hlasem

Je to sen každého majitele chytrého domu: ovládat světlo hlasem. Dnes je tento sen snadnější realizovat než kdy dříve. U všech nabízených produktů je uvedena kompatibilita s příslušnými jazykovými asistenty pro zajištění správné funkčnosti.


Ovládání světla pomocí Philips Hue

Jedná se o nejznámější inteligentní domácí systém pro ovládání osvětlení: Philips Hue. S lampou nebo svítidlem Philips Hue vytváříme ideální prostředí pro každou situaci od 16 milionů barev a širokou škálu bílých tónů od bílé po denní světlo po teplou bílou.

Systém Philips Hue již funguje s technologií Bluetooth, ale po přidání zařízení Bridge se ukáže, co v něm skutečně je: dálkové ovládání z libovolného místa na světě, denní programy osvětlení, hlasové ovládání a zabezpečení domácnosti - systém Philips Hue rozumně zapadá do každodenního života.

Začněte za 1 minutu a to přibližně za 1 500 Kč

White & Color Ambiance 9 W E27 LED

Stačí žárovka s ovládáním přes Bluetooth, abyste ji přišli na chuť. Stačí nainstalovat aplikaci Hue, připojit lampu a ovládat světlo individuálně.....

Veškeré funkce přibližně za 1 hodinu a 4 000 Kč

Startovací sada White & Color Ambiance E27

Pokud k WiFi připojíte centrálu Bridge, můžete si užít celý inteligentní domácí svět. Do systému lze integrovat až 50 světelných zdrojů.


Kompatibilní s Philips Hue

Philips Hue je nejznámější značkou pro inteligentní, chytré a individuální osvětlení. Zejména v kombinaci s jinými značkami je výsledkem ještě vícestranný chytrý svět. Všechny systémy lze také ovládat samostatně bez centrály Hue nebo jiného příslušenství.

Q-Smart-Home

Osvětlení značky Q-Smart-Home lze kdykoli přizpůsobit náladě a situaci pomocí dálkového ovládání. Pokud jsou integrovány do inteligentního domácího systému, jako je Philips Hue , lze je také ovládat pomocí aplikace, což umožňuje bezdrátový protokol ZigBee.

tint

Všude a vždy to správné světlo - lampy a svítidla tint s možností změny barvy, které lze ovládat dálkovým ovládáním, dokonale vynikají v kuchyni, obývacím pokoji, v pracovně, ale také ve venkovních prostorách. Přes protokol ZigBee lze tyto svítidla ovládat pomocí aplikace.

Náš tip: začněte chytře, rozšiřujte chytře
s produkty značky Innr ze méně než 800 Kč

Chytrý vstup do inteligentního světa: S WiFi lampami a bezplatnou aplikací se nejprve seznámíte seznámíme se smart světlem - ihned po zapnutí lampy. V kombinaci s můstkem od Philips Hue jsou možnosti neomezené a sahají od historických lamp po moderní venkovní osvětlení!


Systémy řízení osvětlení bez Philips Hue a Bridge

WiZ

Všechny produkty WiZ mají čip WLAN. Díky tomu se můžete připojit přímo k WiFi routeru a k jeho funkcím máte přístup odkudkoli na světě.

EGLO Connect

Produkty Eglo Connect mezi sebou komunikují v síti Mesh a lze je ovládat pomocí Bluetooth. Součástí sortimentu značky Eglo Connect je také různé příslušenství, jako jsou například zásuvky.


  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

300 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Produkty značek Homematic IP a Philips Hue jsou z nabídky vyloučeny. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.