Nápady na světlo se silou slunce

Solární lampy: bez kabelů, bez spotřeby energie, úplně jednoduché

Solární lampy vytvoří na zahradě, na terase nebo na balkoně nové světelné akcenty. Postarají se o náladu a atmosféru, v závislosti na modelu ale také o bezpečnost – navíc jsou ekologické, nenesou s sebou další náklady na elektřinu a nevyžadují pokládku kabelů nebo technické znalosti pro instalaci.


Solární lampy, naprosto funkční

Více světla kolem domu díky solárním nástěnným světlům

Osvětlení kolem domu slouží nejen ke zdůraznění krásné fasády, ale také zlepšuje orientaci a zvyšuje bezpečnost. Solární lampy v podobě nástěnných světel mají velkou výhodu v tom, že nevyžadují žádné zapojení. Jejich životnost navíc prodlužují detektory pohybu.

Obrázek vlevo: Namontovaná solární nástěnná světla vyzařují světlo směrem od zdi domu bez nutnosti jakékoli elektrické instalace.

Obrázek vpravo: Solární světla jsou také optimálním řešením tam, kde není možné elektrické vedení.

K solárním nástěnným světlům


Bezpečně a stylově po celém pozemku

Osvětlení cest solárními světly

Osvětlení cest se solární baterií bezpečně ozáří zahradní cesty nebo pro ně vytvoří krásnou scénu. Tato světla bývají také často vybavena detektorem pohybu, díky kterému lze efektivně využívat energii baterie. Díky materiálům, jako je hliník nebo nerezová ocel, jsou odolná vůči povětrnostním vlivům.

Obrázek vlevo: Mnoho světel k osvětlení cest, zejména těch s hrotem do země, má i dekorativní využití.

Obrázek vpravo: Kvalitní světla k osvětlení cest zaznamenají pohyb v úhlu 120 stupňů.

Na osvětlení cest


Třikrát sláva hrotům do země

Pomocí solárních světel můžete vytvářet výrazné akcenty

Vytvořte svým zahradním prvkům tu pravou scénu s pomocí solárních světel. Díky hrotu do země a nastavitelnému bodovému světlu je snadné najít přesně ten správný úhel. Pokud se něco změní, lze bodové světlo libovolně přemístit – bez nutnosti jakékoli montáže.

Obrázek vlevo: Několik propojených bodovek má společný solární panel, který lze nastavovat samostatně.

Obrázek vpravo: Jednotlivé solární bodovky lze pohodlně instalovat do vhodného podkladu pomocí hrotu do země a kdykoli je přemisťovat.

Na světla s hrotem do země


Odpočinek ve venkovní oáze

Příjemné prostředí se solárními světelnými řetězy

Světelné řetězy vytvářejí krásnou atmosféru. Právě v teplém a slunečném období roku se venkovní prostor stává druhým obývacím pokojem, a tehdy také získávají světelné řetězy během dne dostatek sluneční energie, aby mohly večer nádherně svítit.

Obrázek vlevo: To platí i pro tvary – zde v podobě klasických žárovek, ale samozřejmě s ochranou IP44.

Obrázek vpravo: Světelné řetězy lze použít kdekoli. Studnice nápadů je téměř neomezená.

Ke světelným řetězům


Světelné akcenty pro duši

Solární dekorativní světla jako výrazné prvky

Ať už se jedná o světlo s hrotem do země, dekoraci stolu nebo zářící kostky a koule: dekorativní světla dodají zahradě, balkonu nebo terase osobitost a příjemnou atmosféru. Koncepci osvětlení lze snadno rozšířit pomocí solárních lamp.

Obrázek vlevo: Orientální, skandinávská nebo minimalistická: dekorativní světla vytvářejí ve venkovním prostoru krásné akcenty.

Obrázek vpravo: Základní geometrické tvary, jako jsou kostky a koule, jsou v oblibě neustále.

K solárním dekorativním světlům


Tipy ohledně solárních světel

Solární modul

Jak mám nasměrovat solární modul?

Čím více hodin slunečního světla solární lampa přijímá, tím efektivnější je proces nabíjení a tím déle bude lampa po nabití baterie svítit. V ideálním případě je solární panel orientován na jih, kam světlo dopadá po celý den. Nasměrování je velmi snadné, a to zejména u světel se samostatným solárním modulem.

Solární lampy

Jaká je údržba solárních lamp?

Solární panel přeměňuje sluneční světlo na elektrickou energii prostřednictvím fotovoltaického efektu. Aby panel optimálně absorboval sluneční světlo a baterie se nabíjela, musí být panel vždy zbavený nečistot, prachu a dalších rušivých faktorů, jako jsou listy, které vrhají stíny.

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.