Světelné venkovní trendy Nápady na útulné osvětlení zahrady, balkonu a terasy

Wenn der Frühling uns in den Garten lockt und warme Abende im Freien anstehen, heißt es: Style-Update für das Outdoor-Wohnzimmer! In Sachen Lichtgestaltung wird die Auswahl immer größer, um stimmungsvolle, komfortable, praktische und kreative Akzente zu setzen: angefangen von Multitasking-Leuchten, die gleichzeitig als Möbel oder Musikbox fungieren, über tragbare Akkuleuchten und Solarlaternen bis zu Erdspießleuchten und LED-Strips, die Gartenwege, Terrassenabsätze und Balkongeländer zieren. Und auch leuchtende Heizstrahler dürfen für gemütliche Stunden nicht fehlen.

Přenosné lampy patří k létu! Praktické přenosné lampy s baterií

Pro nás je těžké představit si léto bez praktických světel Light2Go s dobíjecími bateriemi. Nabité doma nás provázejí nejen na zahradě, ale i u jezera, na pikniku nebo při kempování. Díky teplému bílému světlu - na přání stmívatelnému - nám přinášejí atmosféru táboráku, u kterého si můžete odpočinout a užít si ho!

Nakupovat přenosné lampy

Světlo pro správnou atmosféru: solární lucerny Lampy, které musíte mít na balkoně a terase

Solární lucerny přinášejí na balkon a terasu skvělou náladu zcela bez spotřeby elektřiny. Dekorativní lucerny se nabíjejí energií slunce a za soumraku nám poskytují útulné světlo. Tip: Pro zahradní oslavu přátel a sousedů jsou kreativním suvenýrem.

Nakupujte solární lucerny

Tak snadné: svítidla se zemním hrotem Zapojeno rychle a efektivně

Světelně orámujte terasu, vytvořte kulisu pro květinový záhon nebo zvýrazněte balkonový truhlík. To je možné během chvilky díky solárním světlům nebo světlům na baterie se zemním hrotem. Bez jakéhokoli napájení lze elegantní venkovní svítidla jednoduše zapíchnout do země pomocí hrotu a v případě potřeby je kdykoli přemístit. Pro flexibilní osvětlení!

Nakupovat světla se zemním hrotem

Venkovní závěsná svítidla pro venkovní jídelnu

Co může být v létě lepšího než hodování venku? Pokud je jídelní stůl zakrytý, lze nad něj namontovat závěsné svítidlo - stejně jako v jídelně. Různorodost designu sahá od vzhledu klece přes košová stínidla v přírodním šiku až po čistě žárovková svítidla. Každý z nich je vybaven teplým bílým světlem, které je ideální při soumraku.

Nakupovat venkovní závěsná svítidla

Vkus obývacího pokoje se stojacími lampami Presuňte se ven

Přenesení obývacího pokoje ven v teplých měsících vyžaduje nejen útulný nábytek, ale také vhodné osvětlení. Stojanová svítidla jsou ideální pro čtecí koutek pod širým nebem. A co se týče designu, jsou modely s krytím IP vážnou konkurencí pro interiérová svítidla. Hlavní novinka: stojací lampy s dobíjecí baterií pro volné umístění.

Nakupovat venkovní stojací lampy

2v1: Svítící nábytek Lounge relax atmosféra, kterou si můžete vychutnat

Posezení venku a vychutnávání večerní atmosféry v zahradě - s barevnými světelnými stoly a posezením se atmosféra stává jednoduše fantastickou! Díky vícebarevným funkcím lze prostřednictvím chytrého telefonu nebo dálkového ovládání vyvolat všechny myslitelné oblíbené barvy a vytvořit tak doma na zahradě dokonalou atmosféru jižních moří. Určitě vyzkoušejte módní odstín Very Peri!

Nakupovat světelný nábytek

Světlo a zvuk pro letní atmosféru Multifunkční svítidla s reproduktorem

Pohodlně se usaďte na zahradě, nechte své oblíbené světlo svítit všemi barvami pomocí funkce RGB a poslouchejte hudbu. Atmosféra je ideální pro večerní posezení pod širým nebem. A pokud vám dvě funkce jednoho svítidla nestačí, jednoduše si vyberte model, který lze použít také jako chladič na šampaňské nebo jako odkládací stolek.

Nakupovat světlo s reproduktorem

Co musíte mít: světelné řetězy a girlandy Párty atmosféra na zahradě

Nezáleží na tom, zda se blíží další grilovací párty nebo jen chladný večer venku: Pohádková světla a lucerničky na zábradlích, keřích a stromech jednoduše dotvářejí letní atmosféru. Varianty s dobíjecími bateriemi a solárními panely jsou obzvláště praktické, protože nevyžadují další zásuvku. Přes den je jednoduše nasměrujte na jih a večer si užívejte příjemného světla!

Nakupujte světýlka a lucerny

Osvětlení pomocí LED pásků Příjemná atmosféra s nepřímým světlem

Ať už se jedná o světelné trubice, které se táhnou kolem záhonu a večer vytvářejí útulnou atmosféru, nebo o LED pásky, které lemují terasu, venkovní nábytek nebo parapet balkonu: díky tomuto nepřímému akcentovému osvětlení se zahradní plochy, kde trávíme letní večery, stanou místem pohody par excellence. Rozmanitost přichází s vícebarevnou funkcí.

Nakupovat LED pásky

Teplo a útulno díky sálavému topení Pro dlouhé večery venku

Někdy se vám ani nechce dovnitř! Když se však zvedne chladný vítr, může to být nepříjemné i přes útulné osvětlení a nadýchané polštáře. Lékem jsou sálavá topná tělesa, která zajišťují teplo. Buď jako boční sálavé topení na podlaze, nebo shora namontované pod stříškou nebo slunečníkem. Některé modely jsou dokonce vybaveny osvětlovačem pro krásné světlo.

Nakupovat venkovní topení

Přeškrtnuté ceny na Světla24.cz odpovídají doporučené ceně výrobce.
Všechny ceny v Kč, vč. 21 % DPH a bez nákladů za dopravu

© 2023 Lampenwelt GmbH