Světelné venkovní trendy

Nápady na útulné osvětlení zahrady, balkonu a terasy

Když nás jaro láká na zahradu a teplé večery venku jsou na pořadu dne, je čas na stylovou změnu venkovního obývacího pokoje! Pokud jde o designové osvětlení, existuje stále větší výběr atmosférických, pohodlných, praktických a kreativních akcentů: od víceúčelových světel, která slouží jako nábytek nebo jukebox, přes přenosná bateriová světla a solární lucerny až po světla na zemní hroty a LED pásky, které zdobí zahradní cesty, římsy teras a balkonová zábradlí. A pro příjemné chvíle jsou nezbytností také zářivá topná tělesa.

Přenosné lampy patří k létu!

Praktické přenosné lampy s baterií

Pro nás je těžké představit si léto bez praktických světel Light2Go s dobíjecími bateriemi. Nabité doma nás provázejí nejen na zahradě, ale i u jezera, na pikniku nebo při kempování. Díky teplému bílému světlu - na přání stmívatelnému - nám přinášejí atmosféru táboráku, u kterého si můžete odpočinout a užít si ho!

Nakupovat přenosné lampy

Světlo pro správnou atmosféru: solární lucerny

Lampy, které musíte mít na balkoně a terase

Solární lucerny přinášejí na balkon a terasu skvělou náladu zcela bez spotřeby elektřiny. Dekorativní lucerny se nabíjejí energií slunce a za soumraku nám poskytují útulné světlo. Tip: Pro zahradní oslavu přátel a sousedů jsou kreativním suvenýrem.

Nakupujte solární lucerny

Tak snadné: svítidla se zemním hrotem

Zapojeno rychle a efektivně

Světelně orámujte terasu, vytvořte kulisu pro květinový záhon nebo zvýrazněte balkonový truhlík. To je možné během chvilky díky solárním světlům nebo světlům na baterie se zemním hrotem. Bez jakéhokoli napájení lze elegantní venkovní svítidla jednoduše zapíchnout do země pomocí hrotu a v případě potřeby je kdykoli přemístit. Pro flexibilní osvětlení!

Nakupovat světla se zemním hrotem

Venkovní závěsná svítidla

pro venkovní jídelnu

Co může být v létě lepšího než hodování venku? Pokud je jídelní stůl zakrytý, lze nad něj namontovat závěsné svítidlo - stejně jako v jídelně. Různorodost designu sahá od vzhledu klece přes košová stínidla v přírodním šiku až po čistě žárovková svítidla. Každý z nich je vybaven teplým bílým světlem, které je ideální při soumraku.

Nakupovat venkovní závěsná svítidla

Vkus obývacího pokoje se stojacími lampami

Presuňte se ven

Přenesení obývacího pokoje ven v teplých měsících vyžaduje nejen útulný nábytek, ale také vhodné osvětlení. Stojanová svítidla jsou ideální pro čtecí koutek pod širým nebem. A co se týče designu, jsou modely s krytím IP vážnou konkurencí pro interiérová svítidla. Hlavní novinka: stojací lampy s dobíjecí baterií pro volné umístění.

Nakupovat venkovní stojací lampy

2v1: Svítící nábytek

Lounge relax atmosféra, kterou si můžete vychutnat

Posezení venku a vychutnávání večerní atmosféry v zahradě - s barevnými světelnými stoly a posezením se atmosféra stává jednoduše fantastickou! Díky vícebarevným funkcím lze prostřednictvím chytrého telefonu nebo dálkového ovládání vyvolat všechny myslitelné oblíbené barvy a vytvořit tak doma na zahradě dokonalou atmosféru jižních moří. Určitě vyzkoušejte módní odstín Very Peri!

Nakupovat světelný nábytek

Světlo a zvuk pro letní atmosféru

Multifunkční svítidla s reproduktorem

Pohodlně se usaďte na zahradě, nechte své oblíbené světlo svítit všemi barvami pomocí funkce RGB a poslouchejte hudbu. Atmosféra je ideální pro večerní posezení pod širým nebem. A pokud vám dvě funkce jednoho svítidla nestačí, jednoduše si vyberte model, který lze použít také jako chladič na šampaňské nebo jako odkládací stolek.

Nakupovat světlo s reproduktorem

Co musíte mít: světelné řetězy a girlandy

Párty atmosféra na zahradě

Nezáleží na tom, zda se blíží další grilovací párty nebo jen chladný večer venku: Pohádková světla a lucerničky na zábradlích, keřích a stromech jednoduše dotvářejí letní atmosféru. Varianty s dobíjecími bateriemi a solárními panely jsou obzvláště praktické, protože nevyžadují další zásuvku. Přes den je jednoduše nasměrujte na jih a večer si užívejte příjemného světla!

Nakupujte světýlka a lucerny

Osvětlení pomocí LED pásků

Příjemná atmosféra s nepřímým světlem

Ať už se jedná o světelné trubice, které se táhnou kolem záhonu a večer vytvářejí útulnou atmosféru, nebo o LED pásky, které lemují terasu, venkovní nábytek nebo parapet balkonu: díky tomuto nepřímému akcentovému osvětlení se zahradní plochy, kde trávíme letní večery, stanou místem pohody par excellence. Rozmanitost přichází s vícebarevnou funkcí.

Nakupovat LED pásky

Teplo a útulno díky sálavému topení

Pro dlouhé večery venku

Někdy se vám ani nechce dovnitř! Když se však zvedne chladný vítr, může to být nepříjemné i přes útulné osvětlení a nadýchané polštáře. Lékem jsou sálavá topná tělesa, která zajišťují teplo. Buď jako boční sálavé topení na podlaze, nebo shora namontované pod stříškou nebo slunečníkem. Některé modely jsou dokonce vybaveny osvětlovačem pro krásné světlo.

Nakupovat venkovní topení
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.