Svítidla ve venkovském stylu

Svítidla ve venkovském stylu

Moderní styl "Cottage chic" je již dlouhou dobu v módě, a to nejen v malých městech, ale i ve velkých. Útulná a idylická atmosféra se hodí do každého interiéru. Navíc je tato moderní varianta velmi podobná skandinávskému stylu.


Co je typické pro venkovský styl?

Světlé dřevo, prvky skla a keramiky


Moderní venkovský styl by se dal přiblížit k rustikálnímu stylu Hygge. Základem je útulnost s velkým množstvím dřeva. Ve venkovském stylu by samozřejmě také neměly chybět skleněné a keramické prvky a masivní kovové součástky.

Návrhy

Kuchyň ve venkovském stylu


Typické venkovská kuchyně se neobejde bez keramických lamp. Zvláště zajímavě vypadá lampa v dírkované formě, která hraje hru světla a stínu na stěnách. Toto světlo dodává interiéru přirozenou útulnost.

kuchyňská svítidla

Návrhy

Obývací pokoj ve venkovském stylu


Rustikální trámy a vrzající dřevěné desky - takhle si představujeme bydlení na venkově. Lampy vyrobené ze dřeva, skla a světlých tkanin se perfektně hodí k tomuto stylu bydlení. Ideální způsob, jak vytvořit zónu odpočinku v obývacím pokoji je použít stojací lampu vedle křesla nebo pohovky.

Svítidla do obývacího pokoje

Návrhy

Lustr ve venkovském stylu


Masivní, stylové a zároveň retro - základní aspekty osvětlení domu ve venkovském stylu. Nejlépe se nám do venkovského interiéru bude hodit lustr zobrazený na snímku, který je vyroben z kovu se skleňenými útvary na konci, které se podobají blikání svíčky.

lustry

Návrhy

Venkovní osvětlení ve venkovském stylu


Masivní venkovské lampy jsou určeny také pro venkovní prostory. Stylové kovové lucerny krásně zdobí cihlové zdi a vstup do domu. Lucerny umístěné na zahradních chatkách přináší klasickou atmosféru venkovského prostředí.

venkovní osvětlení

Návrhy
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.