Zahradní lampy jako z pohádky

Snová letní zahrádka

Zahradní sezóna je prostě nejlepší doba v roce pro práci, odpočinek a trávení času s přáteli a rodinou na zahradě. Vyvstává tedy otázka: jaké jsou lampy, které musíte mít na vaší zahradě? A jak nejlépe osvětlit své cesty kolem domu a zahrady?

Solární světla

Díky síle slunce existuje mnoho výhod pro zahradní osvětlení: Žádné náklady na elektřinu, žádné pokládání kabelů. Lehké lampy, které lze flexibilně polohovat a snadno instalovat.

Vidět více

Solarní dekorace

Objevit více

Solarní osvětlení cesty

Objevit více

Solární koule

Objevit více

Balkón a terasa

V létě se balkon a terasa stávají druhým obývacím pokojem. Co by nemělo chybět, jsou světla, která dodají uvolněnou atmosféru. A existuje celá řada - skutečná soutěž o stylová interiérová světla!

Objevit více

Stojací lampy

Objevit více

Světelné řetězy

Objevit více

Dekorativní svítidla

Objevit více

Smart Garden

Chytrý dům už je známý koncept, ale taková inteligetní zahrada : Ovládání venkovních světel pomocí aplikace pro smartphone je praktické a zábavné. Jednoduše si vyberte správnou barvu světla pro každou příležitost, čas a tlumení.

Objevit více

Smart-Home osvětlení cesty

Objevit více

Smart-Home osvětlení všeho druhu

Objevit více

Smart-Home nástěnná svítidla

Objevit více

Fasáda a zdi domu

Moderní venkovní nástěnná svítidla perfektně osvětlí cestu domu, terasu a balkonu nebo vstupní prostor.Exteriérová svítidla se perfektně hodí nejen na halvní dům, ale i klidně na přístřešek na nářadí.

Objevit více

Nástěnná svítidla
s čidlem pohybu

Objevit více

Osvětlení
čísla domu

Objevit více

Venkovní svítidla
Up & Down

Objevit více

Sloupky

Osvětlete vaši úžasnou zahradu večer. Například se sloupky s hroty do země. Mají skvělou výhodu. Mohou být přesunuty podle libosti.

Objevit více

Refkletory s bodcem

Objevit více

Zemní svítidla s bodcem

Objevit více

Světla s bodcem

Objevit více

Osvětlení cesty

I když známe každý kout naší zahrady a cestu domů, osvětlení se určitě hodit bude. Najednou se objeví hrboly, které jste ani nepamatovali. A co třeba takhle osvětlená cesta do domu pro vaše hosty? Proto se spolehněte na správná světla!

Objevit více

Osvětlení chodníku

Objevit více

Nájezdová světla

Objevit více

Osvětlení příjezdové cesty s čidlem pohybu

Objevit více

Sloupky se zástrčkou

Se zásuvkovými sloupy jsou prodlužovací šňůry v zahradě minulostí. Jsou připevněny k podlaze nebo pevně zapuštěny do trávníků a jsou k dispozici s několika zásuvkami pro sekačky na trávu, rádio, mobilní telefony atd. Stačí je připojit a rozloučit se s kabely.

Koupit teď

FAQ: Často kladené otázky o zahradním osvětlení

Dnes se používá mnoho vysoce kvalitních a dlouhotrvajících zahradních světel. Zpracované plasty a hliník. Nerezová ocel zůstává jedním z nejpopulárnějších materiálů. Tento stabilní a teplotně odolný materiál je méně citlivý na korozi a velmi snadno se udržuje. Navíc všude vypadá dobře a kvalitně!

Každá zahradní lampa je vystavena povětrnostním vlivům. Ale protože světla z. B. mohou být chráněny střechou nebo umístěny v blízkosti zahradního jezírka, venkovní světla mají různé stupně ochrany IP (ochrana proti vniknutí). První číslo poskytuje informace o ochraně před cizími tělesy. Druhý o ochraně před vlhkostí. Příklady: IP44 (ochrana proti cizím tělesům> = 1 mm a stříkající vodě) nebo IP68 (prachotěsné a chráněné proti trvalému ponoření).

Dnes existuje mnoho světel s trvale nainstalovaným detektorem pohybu. To je skvělá pomoc pro pohodlí, bezpečnost a efektivitu. Pokud B. rozpoznává kroky k předním dveřím s plnými nákupními taškami i ve tmě nebo již nepoškrábává přední dveře, když se snaží najít klíčovou dírku. Svítidla s detektory pohybu jsou také šetrnější k životnímu prostředí a vydrží déle, protože světlo se zapíná pouze v případě potřeby.

Hodnota lumen poskytuje informace o jasu zahradní lampy. Příkon je v. A. pro zdroje světla LED již nejsou vhodné pro srovnání. Jak by mělo svítit venkovní světlo, záleží především na účelu a na vašich pocitech. Pozornost pro vstup do dvora musí samozřejmě svítit jasněji než další světlo na terase na večerní grilování.

S praktickým zahradním osvětlením, např. B. na cestách, měli byste se spolehnout na napájená světla. Takže vždy, když je to potřeba, vždy svítí. U solárních světel se musíte spoléhat na nabitou baterii. Ale to je právě výhoda solárních světel. Protože jsou nabíjeny sluncem. To znamená, že solární světla nemusí být zapojena, ale mohou být instalována kdykoli bez odborných znalostí.

To záleží na aplikaci. 3000 Kelvinů nabízí příjemné terasy pro příjemné terasy atd. Tato teplá barva bílého světla přemění zahradu v druhý obývací pokoj. S bodovými světly pro vstup do nádvoří a dalšími praktickými světly, v. A. univerzální barva bílého světla 4 000 Kelvinů. V obývacím pokoji to najde svůj ekvivalent z. B. v osvětlení stolu. Nakonec rozhoduje váš osobní vkus.

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 50 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

300 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Produkty značek Homematic IP a Philips Hue jsou z nabídky vyloučeny. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.