Zlatý glamour

Designy svítidel v hřejivých lesklých nuancích

Svítidla ve zlatých odstínech mají nepopiratelně ušlechtilý vzhled – bez ohledu na to, zda se tento barevný odstín objevuje na matných nebo měňavých plochách nebo se blíží spíše k růžovému zlatu. Designy svítidel, které se tak báječně hodí ke zlatým tónům, jsou stejně rozmanité jako styly, do kterých bychom je mohli zařadit: od pompézní luxusní elegance, přes hravý květinový styl až po moderní, puristický styl – hlavní je, že se to všechno leskne, třpytí a září.

Prohlédněte si zlaté lampy


Elegantní stojací lampy

Stojací lampy s kouzlem zlata

Od obloukové lampy po vzpřímenou stojací lampu – zlaté nuance jim všem dokonale sluší. Puristické linie jsou hlavním prvkem v moderních interiérech, květinové designy se hodí i do pompézně zařízených prostor. V nich se velmi dobře vyjímají i povrchy zdobené plátkovým zlatem.


Působivá stropní svítidla

Záře zlata přichází shora

Pro celkové osvětlení stropními svítidly jsou zlaté odstíny naprosto in. Jednoduché bodovky díky nim září úchvatným leskem a v kombinaci s třpytivými krystaly mohou konkurovat jakémukoli zdobenému lustru.


Zářivá závěsná svítidla

Zlaté plošné osvětlení par excellence

Závěsná svítidla ve zlaté barvě zahalí teplým kuželem světla jídelní stůl nebo i stůl do obývacího pokoje. Od majestátních svítidel s působivou barvou na velké ploše, přes designy svítidel s filigránskými liniemi až po modely s více světelnými zdroji – výběr je neuvěřitelně široký.


Náladové stolní lampy

Zlaté akcentové osvětlení s nezaměnitelným kouzlem

Stolní lampy ve zlatých odstínech poskytují útulné světlo. Teplé bílé světlo se díky jejich povrchu může lámat velmi náladově, a design místnosti tak bude dokonalý. I v roli zlatých lampiček na nočním stolku vytvářejí úžasnou atmosféru – abyste se večer cítili uvolněně a příjemně.


Majestátní lustry

Hvězdný vzhled ve zlatých odstínech

Ztělesněním pompézního osvětlení jsou elegantní lustry. A ty se samozřejmě bez zlatých odstínů neobejdou. Svému majestátnímu efektu v prostoru dostojí i v kombinaci s bílými či barevnými křišťálovými prvky nebo se stínidly z vysoce kvalitní perleti.


Okouzlující nástěnná svítidla

Odstíny zlata v úrovni očí

Nástěnná svítidla v teplých zlatých tónech jsou skutečným obohacením luxusního interiéru. Z hlediska designu fungují stejně dobře puristické geometrické tvary i zakřivené prvky, které distribuují světlo velmi ladným způsobem.

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.