Křišťálové lustry

Doporučené kategorie

  Křišťálové lustry – záře a třpyt ve vašem domově!

  Křišťálový lustr není pouhým zdrojem světla. V každé místnosti vytvoří totiž výjimečnou atmosféru. Čím to je? Křišťály mnohonásobně lámou světlo, a vytvářejí tak jiskřivé odrazy. Nemusíte si dělat starosti s účtem za elektřinu. Úchvatného efektu je dosaženo i s přirozeným světlem, lustr nemusí být rozsvícený.

  V jakých stylech jsou křišťálové lustry k dostání?

  Křišťálové lustry jsou přepychové a extravagantní a každé místnosti dodají jistou noblesu a eleganci. Proto jsme jim v našem obchodě vyhradili zvláštní kategorii. V rámci ní jsou k dispozici následující styly:

  Lustry kristalove
  Lustry kristalove
  Lustry kristalove

  Jak se křišťálové lustry čistí?

  Podle toho, kolik máte času, můžete zvolit základní čištění nasucho nebo důkladné čištění na mokro. To první byste měli provádět pravidelně, aby na lustru neulpíval prach a nečistoty. Stará dobrá prachovka zastane tuto práci skvěle.

  Důkladné čištění na mokro je na čas trochu náročnější, ale nebojte, stačí jej provést jednou do roka. Budete k tomu potřebovat čisticí sprej na lustry. Lustr zběžně oprašte, pak na něj nastříkejte čisticí přípravek a prach a nečistoty během chvilky okapou. Ujistěte se, že jste předtím vyjmuli pojistku a nezapínejte ji zpět, dokud vše nebude kompletně suché. Nezapomeňte zakrýt podlahu, aby nedošlo k jejímu poškození. Můžete k tomu použít noviny nebo staré ručníky.

  Kteří výrobci nabízejí křišťálové lustry?

  Křišťálové lustry jsou něco opravdu mimořádného. Proto není na trhu mnoho značek, které by tento opulentní zdroj světla nabízely. Podívejte se pod filtr „výrobce“ v našem obchodě, kde zjistíte, od jakých firem výrobky nabízíme, včetně značek Kolarz, Schonbek a naší vlastní značky Lampenwelt.com.

  Existují křišťálové lustry se stínidly?

  Máte problém rozhodnout se jen pro jeden druh svítidla? To chápeme. Zejména když jsou textilní stínidla v kombinaci s křišťálovými přívěsky naprosto úchvatné. Tato stínidla vyzařují světlo velmi měkce a vytvářejí tak útulnou atmosféru, které pak křišťálové kapky dodají nádherný třpyt. Stačí se podívat do naší kategorie lustrů se stínidly a uvidíte, jaké modely s křišťálovými přívěsky jsou k dostání.

  Lustry kristalove

  Existují lustry, při jejichž výrobě je použit český křišťál?

  Ptáte se na český křišťál? Odpověď zní: Schonbek. Tato společnost na výrobu svítidel byla založena v někdejším Českém království v roce 1870. Dnes je součástí skupiny Swarovski a patří mezi přední celosvětové značky v oblasti prvotřídních křišťálových lustrů. Inspirujte se všemi křišťálovými lustry, které Schonbek nabízí. Stačí vybrat správný název ve filtru „výrobce“.

  Jak velký by měl být křišťálový lustr?

  Nejste si jistí ohledně správné velikosti nebo počtu jednotlivých lamp na lustru? Za prvé, to zda zvolíte pětižárovkový nebo osmižárovkový model, s rozměry velkými či poněkud skromnějšími, je jen záležitostí vašeho osobního vkusu. Pro vhodné osvětlení místnosti je důležitý počet žárovek nebo celkový světelný výkon. Ten se měří v lumenech. Zvažte přitom velikost místnosti, barvu stěn a požadovaný jas. Naši odborní poradci vám rádi pomohou.

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

  Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

  250 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.