Designer-svítidla - Extravagantní světla

Promyšlená kombinace osvětlení v kombinaci s designovými lampami vytváří jedinečnou atmosféru v každém interiéru a exteriéru. Návrháři svítidel nabízejí fascinující množství nápadů na osvětlení: klasické, orientální, skandinávské, průmyslové, retro nebo vintage.

Designová
stropní svítidla

Obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice: designové stropní lampy dodávají interiéru kouzlo ikdyž jsou vypnuté; dokonalý doplňek interiéru.

Všechna designová stropní svítidla

Designová
závěsná svítidla

Designová závěsná světla zkrášlují každou místnost a dodají styl každé místnosti interiéru. Neměli by chybět na jednom místě: nad vašim jídelním stolem, místem setkání všech členů rodiny každý večer.

Všechna závěsná designová svítidla
Louis Poulsen

Stojací
designové lampy

Kreativní kombinace materiálů je přesně to, co přináší designéři svítidel těch nejlepších značek. Dokonalým příkladem jsou designové stojací lampy z nerezové oceli kombinované s mramorem a harmonicky vytvořené designy lamp ze dřeva nebo papíru.

Všechny stojací designové lampy

Stolní
designové lampy

Stolní lampy vytvářejí příjemnu atmosféru osvětlení. Lampy solitéry se skvěle vyjímají na konferenčních stolcích, komodách a dokonce i na okenních parapetech. Kombinace neobvyklých tvarů s různými materiály přitahuje pozornost a lahodí oku.

Všechny designové stolní lampy
Ingo Maurer

Přehled dalších značek a designérů


Luceplan Slamp Fontana Arte Tecnolumen Northern
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

300 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Produkty značek Homematic IP a Philips Hue jsou z nabídky vyloučeny. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.