LED stojací lampy

Doporučené kategorie

  Stojací lampy LED – moderní interpretace designové klasiky

  Postavíte na zem, zapojíte do zásuvky, stisknete vypínač a máte světlo – spoustu světla. Existuje snadnější způsob osvětlení místnosti než s pomocí stojací lampy? V kombinaci s moderní LED technologií jsou podlahové lampy k dostání v celé řadě různých designů – od retro po industriální, ve vintage stylu nebo ve tvaru trojnožky.

  led stojaci lampa
  led stojaci lampa
  led stojaci lampa

  Proč potřebuji podlahovou lampu LED?

  • Abyste si mohli číst knížky a časopisy
  • K práci
  • Ale – a to je důležitější – také k odpočinku
  • Abyste mohli vytvořit příjemnou atmosféru
  • Abyste mohli vytvořit ostrůvky světla
  • K rozdělení místnosti
  • Jako podporu celkového osvětlení
  • A v neposlední řadě také k oživení místnosti

  Přesvědčili jsme vás? Ano? Výborně, tak se do toho pustíme. LED stojací lampy existují v celé řadě tvarů a stylů a lze je využít téměř v každé místnosti.

  Do jakých místností lze LED stojací lampy pořídit?

  LED stojací lampy můžete samozřejmě postavit, kamkoli se vám zlíbí – s výjimkou koupelny nebo jiných místností, ve kterých dochází ke vzniku vlhkosti, jednoduše proto, že nemají odpovídající IP kód. Jinak je opravdu jedinou vaší starostí to, abyste měli blízko zásuvku, do které LED stojací lampu zapojíte.

  LED stojací lampy jsou velmi oblíbené v následujících místnostech:

  led stojaci lampa
  led stojaci lampa

  Obývací pokoj

  Pokud jde o obývací pokoj, správná otázka je, co by zde měla LED stojací lampa nabízet. Chcete lampu, pod kterou si budete moci v klidu číst detektivku, má být spíše pobídkou k relaxaci nebo si chcete dopřát různou barevnou teplotu? Anebo byste si možná přáli mít v obýváku kousek od slavného designéra, ve stylu, který se jen tak nevidí? V každém případě nepochybujeme, že si najdete tu pravou LED stojací lampu.

  Domácí pracovna

  LED stojací lampy jsou skvělým doplňkem do pracoven.  Doporučujeme kancelářské LED stojací lampy. Protože jejich účel je primárně praktický, mívají spíše účelný design a praktické funkce. O těchto funkcích si můžete přečíst v popisu výrobku nebo v podrobnostech o výrobku, které najdete u jednotlivých výrobků.

  Kanceláře

  Stojací LED lampy často najdeme ve firemních kancelářích všech velikostí. Většinou doplňují celkové osvětlení a zajišťují optimální světelné podmínky na jednotlivých pracovištích. Protože pro osvětlení na pracovišti však platí přísné právní předpisy, je lepší to nejprve probrat s odborníkem. Naši odborníci pro segment B2B jsou vám k dispozici.

  Jsou k dostání stojací lampy LED s pohybovými senzory?

  Jasně, když slyšíme pojem pohybový senzor, obvykle se nám v mysli vynoří obrázek zahrady a sousedovic kočky, která se plíží kolem a aktivuje světlo – ale stojací lampy s pohybovým senzorem? Ano, existují a pro kanceláře je to velmi praktická funkce. 

  Interiérová světla využívají detektory přítomnosti, které pomocí jemné mřížky rozpoznají přítomnost osoby a aktivuje je například i tak malý pohyb, jako psaní na klávesnici. To, zda má stojací lampa LED, o které uvažujete, pohybový senzor, zjistíte snadno, když se podíváte do podrobností o výrobku.

  led stojaci lampa

  Jsou k dostání stojací lampy LED s lampičkami na čtení?

  Ano, většina lamp se světlem namířeným vzhůru má lampičku na čtení, upevněnou přímo ke konstrukci lampy. Rameno čtecí lampičky je flexibilní, takže ji lze snadno orientovat jakýmkoli směrem a vy si pak můžete nerušeně číst při optimálním světle.

  Jsou k dostání stojací lampy LED se stmívači?

  Mnoho stojacích lamp LED je nyní vybaveno praktickými integrovanými stmívači. To znamená, že se nemusíte moc zabývat tím, jaký jas lampa má, protože jej můžete upravovat kdykoli a jak často budete chtít.

  Náš tip: Mnoho stojacích LED lamp, které se používají jako lampy se světlem namířeným nahoru, má hlavní světlo a lampičku na čtení a je vybaveno dvěma stmívači, které lze ovládat odděleně.

  Jak zjistíte, zda má podlahová LED lampa stmívač? Podívejte se do sloupečku „Stmívač“ v podrobnostech o výrobku a pokud tam najdete „Ano“, máte odpověď.

  V jakých designech jsou stojací lampy LED k dostání?

  Stojací lampy LED mají buď integrované nebo vyměnitelné LED žárovky, což umožňuje širokou paletu designů.

  Najdeme mezi nimi moderní, štíhlé designy, stejně jako stojací LED lampy s klasickými stínidly nebo stylové trojnožky ve skandinávském stylu. Při výběru stojací LED lampy můžete zkrátka opravdu popustit uzdu své kreativitě!

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

  Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

  300 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.