LED stolní lampy

Doporučené kategorie

  Stolní LED lampy – kombinace moderního životního stylu a klasického osvětlení

  Technologie LED je budoucností i současností moderního osvětlení. Přináší úsporu peněz i elektřiny a je také příznivější pro životní prostředí. Kombinace této nejmodernější technologie s klasickou nadčasovostí stolní lampy vytvoří působivý a skutečně výrazný osvětlující prvek. Tato lampa osvětlí místnost optimálním způsobem a můžete ji postavit třeba na psací stůl nebo na noční stolek. Stolní LED lampy jsou k dostání v celé řadě oblíbených designů, mezi kterými si určitě vyberete ten pravý podle svého vkusu.

  Jak vypadá moderní stolní LED lampa?

  Je třeba poznamenat, že za „moderní“ můžeme v podstatě označit všechny stolní LED lampy, a to díky jejich nejmodernější světelné technologii. Stolní LED lampy jsou k dostání v obvyklé řadě různých designů a stylů, jako například ve skandinávském nebo industriálním stylu; můžete však také vybírat z dalších moderních, plochých designů, které většinou využívají integrovaná LED svítidla.

  led stolni lampa
  led stolni lampa
  led stolni lampa
  led stolni lampa

  Jsou některé stolní LED lampy vybaveny USB portem?

  Pokud potřebujete nabíjet svá elektronická zařízení, ale máte k dispozici jen omezený počet zásuvek, je tohle to pravé řešení pro vás – stolní LED lampa s praktickým USB portem.

  Abyste mohli tuto skvělou funkci využívat, jednoduše zapojte svou stylovou stolní LED lampu do sítě a zasuňte svou nabíječku na mobilní telefon nebo tablet do USB portu, který se obvykle nachází na základně svítidla – je to opravdu hračka!

  Jsou některé stolní LED lampy vybaveny funkcí přepínání barvy?

  Ano, ale ne všechnyu různých modelů je to rozdílné. Pokud se vám nějaká lampa líbí a chcete vědět, jestli může vydávat i červené, zelené a modré světlo, podívejte se jednoduše na popis výrobku, nebo si ověřte, že podrobnosti o výrobku obsahují údaj „Barva světla – vícebarevné“.

  Ovládání stolní lampy, která disponuje funkcí přepínání barvy, většinou zajišťuje dálkový ovladač nebo aplikace na vašem mobilním telefonu. Populárním příkladem jsou výrobky Philips Hue. Nechcete vyzkoušet třeba Philips Hue Living Colours?

  Věděli jste, že i svou oblíbenou stolní lampu, kterou jste si pořídili před lety, můžete vybavit přepínáním barvy, stmíváním a dalšími skvělými funkcemi a vlastnostmi?  Vyberte si jednoduše potřebný model se správnou objímkou mezi našimi chytrými žárovkami a našroubujte jej do své lampy!  Potom už stačí nainstalovat aplikaci do vašeho chytrého telefonu nebo použít přiložený dálkový ovladač. A to je všechno – skvělé vybavení vaší oblíbené stolní lampy během chvilky!

  led stolni lampa

  Jsou k dostání stmívatelné stolní LED lampy?

  Ano, jsou – a jsou velmi praktické. Když se začne stmívat a vy chcete pokračovat ve čtení, můžete podle potřeby zvýšit jas nebo jej naopak snížit, až si budete přát trochu tlumenější osvětlení. Jednoduše k tomu použijte praktický dotykový stmívač, který se nachází na lampě.

  To, jestli je vaše vybraná stolní lampa stmívatelná, zjistíte v popisu výrobku. Pokud je tam uvedeno „Stmívatelná – ano“, můžete jas měnit podle libosti.

  Naše doporučení: Kromě stmívání vám stolní LED lampy často umožní i přepínání barvy světla. Přepínání se provádí buď dálkovým ovladačem, nebo s pomocí aplikace, tak jako u Philips Hue Living Colours – designu ověnčeného cenami, u kterého je na výběr z více než 16 milionů barev světla.

  Jsou k dostání stolní LED lampy na baterie?

  Na rozdíl od závěsných a nástěnných svítidel můžete stolní lampy jednoduše zapojit do nejbližšího zdroje energie. Je tu však ještě jedna, praktičtější a pohodlnější alternativa: integrovaná baterie.

  Tato skvělá vychytávka vám umožní přenášet stolní LED lampu, kamkoli budete chtít. Můžete ji vynést dokonce i ven z domu – pokud ji však budete používat venku, mějte na paměti, jaký má IP kód. Výkonnost baterie závisí na konkrétním modelu – může to být od 3 do 15 hodin. Až bude baterie vybitá, jednoduše lampu nabijete s pomocí USB portu.

  led stolni lampa
  led stolni lampa
  led stolni lampa
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Nenechte si ujít nabídky Black Friday!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a využijte nejlepší nabídky!

  250 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.