Moderní stolní lampy

Doporučené kategorie

  Moderní stolní lampy

  Nadčasové designy pro současné interiéry

  Moderní stolní lampy dokáží více než jen prozářit váš domov. Jakékoli místnosti také dodají nádech nadčasovosti, a to díky svému minimalistickému designu a futuristické LED technologii pro úsporu energie.

  Ale to není všechno.

  Až poznáte jejich další funkce, jako jsou USB porty, rozhraní pro nabíjení mobilních telefonů a možnosti pro volbu světla, teploty, barvy a stmívání, už nikdy se nebudete chtít vrátit zpět k tradiční lampičce.

  Jste připraveni vybavit svůj domov pro budoucnost?

  moderni stolni lampa birdy

  Co charakterizuje moderní stolní lampu?

  Moderní lampičky nemusí vypadat jen stylově, musí být také nadčasové.

  Jak toho nejlépe dosáhnout?

  • Čistými liniemi
  • Minimalistickým designem ze dřeva, kovu nebo chromu
  • Základní barevnou paletou, skládající se z bílé, šedé, černé nebo stříbrné

  Lampy, které se drží těchto osvědčených pravidel, si nejen zachovají moderní vzhled, ale budou vypadat jako nové i v nadcházejících desetiletích.

  Proto tolik svítidel z uplynulých let vypadá i dnes stále moderně – tak jako stolní lampa Birdy, která byla vytvořena už v roce 1952.

  Jaké funkce mohou mít moderní stolní lampy?

  Moderní stolní lampy kráčejí s dobou, což znamená, že při přemýšlení o nákupu svítidla je třeba také zvážit doplňkové funkce, které lampy nabízejí.

  Pokud si myslíte, že potřebujete jenom něco, co osvětlí místnost za tmavých zimních nocí, zkuste se zamyslet znovu – naše lampy totiž zahrnují řadu nejrůznějších funkcí, třeba:

  • USB porty pro nabíječky mobilních telefonů
  • Qi rozhraní pro nabíjení
  • Nastavení teploty barvy
  • Změny barev RGB pro přizpůsobení různým úrovním osvětlení
  • Stmívače s možností spínače i dotykového ovládání

  Díky naší řadě doplňkových možností budou všechny vaše večery v roce krásně útulné.

  moderni lampa na stul
  nadcasova stolni lampa

  Jaká žárovka je nejlepší do moderních stolních lamp?

  Moderní stolní lampy potřebují pokročilou technologii, proto jsou do většiny z nich nainstalovány LED žárovky nebo integrovaná LED deska, která umožňuje vytvořit maximálně futuristické designy.

  LED diody jsou také mimořádně ekologické, oproti standardním žárovkám ušetří až 90 % energie a vydrží také až 25krát déle.

  Kolik lumenů potřebuje stolní lampa?

  Hodnota v lumenech pro jednotlivé lampy závisí zcela na jejich zamýšleném použití.

  Pokud například používáte lampičku ke čtení, měla by vám stačit žárovka o 300–400 lumenech. Pro osvětlení psacího stolu se doporučují žárovky o 1000 lumenech, které umožní uživateli provádět různé úkony na širším prostoru.

  Pokud si nejste jistí, co znamenají tyhle cifry v lumenech a raději byste znali odpověď ve wattech, musíme vám říci, že osvětlení se už ve wattech nepočítá. Jako jednotka se teď používají lumeny, protože ty poskytují informaci o jasu moderních svítidel a lamp, ne o jejich wattové spotřebě.

  moderni stolni lampa

  Chcete zjistit více o našich moderních stolních lampách? Nebo o jiném tématu týkajícím se stolních lamp, svítidel a osvětlení? V takovém případě vám náš přátelský tým odborníků s radostí odpoví na jakékoli otázky.

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

  Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

  250 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.