OMLED One s2 - bílé OLED závěsné světlo

3063021X
OMLED One s2 - bílé OLED závěsné světlo
OMLED One s2 - bílé OLED závěsné světlo
  • OMLED One s2 - bílé OLED závěsné světlo
  • OMLED One s2 - bílé OLED závěsné světlo
15 599,00 Kč

K dispozici pouze několik položek

Dodací lhůta: 3-6 pracovních dnů

Doprava zdarma
Vrácení zdarma do 50 dní
Výdejní místa dopravce
Záruka nejlepší ceny
Sdílet:

Technické parametry

OMLED

OMLED One s2 - OLED závěsné světlo s OLED

Zboží č. 3063021X
Značka OMLED

Popis produktu

  • Flag of Germany Vyrobeno v Německu

OMLEDOne s2 - ploché OLED závěsné světlo s organickými LED


OMLED One je první rodina svítidel na světě, která používá progresivní OLED. „Organická dioda emitující světlo“ kombinuje mnoho ekologických a ekonomických výhod. Světelný zdroj se skládá z tenkých vrstev organických, polovodičových materiálů, které jsou zase umístěny mezi dvěma elektricky vodivými vrstvami. Organická vrstva vyzařuje světlo, dokud protéká elektřina. Skleněné těleso tohoto ultra plochého závěsného svítidla, které působí, že se vznáší díky zavěšení z filigránového ocelového lanka, je deskou plošných spojů i ovládacím prvkem v jednom. Toho je dosaženo výrobním postupem vyvinutým a patentovaným v Německu, ve kterém jsou vodivé dráhy, elektronické součástky, kontakty a obvod pro stmívání světla aplikovány přímo na vysoce kvalitní bílé sklo. To eliminuje potřebu konvenčních plastových desek plošných spojů a umožňuje velmi plochý design. Plošné závěsné svítidlo vypadá jako plovoucí světelná plocha v místnosti. Jasné a neoslňující světlo vytváří příjemnou atmosféru.

Těleso plochého závěsného svítidla OMLED One s2 ze skla je jak deskou plošných spojů, tak chladičem, přičemž horní deska slouží jako deska plošných spojů. OLED a všechny elektronické součástky jsou uspořádány přímo na skle.

Všechny komponenty tohoto OLED závěsného světla jsou vyrobeny v Německu, přičemž zásadní roli hraje materiál sklo. Je to jeden z nejstarších materiálů známých člověku a nepřetržitě se používá po mnoho tisíciletí. Díky téměř neomezené životnosti, výrobě z přírodních surovin s neomezeným výskytem v přírodě a nekonečné rozmanitosti je sklo se svými univerzálními vlastnostmi dokonalým materiálem, který slouží jako vysoce kvalitní nosič světla, aby převzal funkci desky s plošnými spoji s integrovaným uživatelským rozhraním a umožnil udržitelnou a ekologickou výrobu.

Jste podnikatel nebo firma? Nakupujete často nebo ve velkém množství?

Kontaktujte naše prodejce

Potřebujete poradit?

Naše zákaznická link je tady pro vás Po - Pá: 8:00 - 17:00 .

228 888 280 Otázky ohledně produktu
Naše doporučení
    • Bezplatná doprava nad 500 Kč
    • Vrácení do 50 dnů zdarma
    • Velký výběr produktů