Osvětlení příjezdové cesty

Doporučené kategorie

  K osvětlení cesty se jde právě tudy

  A je celkem jasné, proč jít právě na svetla24.cz

  Našli jste cestu na lights.ie a k našemu širokému sortimentu osvětlení příjezdových a dalších cest. Od diskrétních zapuštěných svítidel přes zdobené pouliční lampy ve viktoriánském stylu až po ultramoderní lampy aktivované pohybem – najdete tu obrovskou škálu inspirace.

  Pokud máte cestu, příjezdovou cestu nebo jakýkoli prostor, kde by lidé mohli potřebovat pomoc při hledání cesty ve tmě, potřebujete odpovídající osvětlení. Nezvrtnout si někde ve tmě kotník je samozřejmě důležité, ale neméně významný je i další aspekt bezpečnosti – vandalové, zloději a lupiči se totiž dobře osvětleným nemovitostem spíše vyhýbají. Měli byste mít také na paměti, že osvětlení cesty může velkou měrou přispět ke krásnému vzhledu vašeho domova. Představte si decentní osvětlení v noci a to, jak dobře bude váš domov nebo firma vypadat s ostrůvky světla.

  Osvětlení cesty může být velmi efektivní, zejména pokud využívá technologii LED, která spotřebuje jen zlomek elektřiny ve srovnání s jinými druhy světel. Přidejte také detektor pohybu, aby se světla rozsvěcela pouze v případě potřeby a pouze ve tmě – o to se postará soumrakový senzor, takže nebudete muset na nic myslet a nic vypínat nebo zapínat.

  Připraveni? Pojďme tedy nakupovat dokonalé osvětlení cesty!

  Osvětlení příjezdové cesty

  Mám si pořídit pohybové senzory?

  Pohybem aktivovaná světla jsou velmi dobrým nápadem a máme jich na výběr spoustu. Tato světla vnesou do vaší duše klid, pokud jde o bezpečnost, a jsou také velmi praktická.

  Mohu spojit několik světel dohromady?

  Ano, většinu světel lze spojit dohromady, závisí to na provozním napětí. Abyste se ujistili, že je to možné u vašich vybraných světel, kontaktujte jednoho z členů našeho týmu zákaznických služeb zde. Pokud vás zajímá, v jaké vzdálenosti od sebe by světla měla být, obvykle doporučujeme mezi třemi až pěti metry. Jestli ovšem chcete nějaký prostor zvláště dobře osvětlit, můžete tuto vzdálenost zkrátit.

  Jaké typy osvětlení cest máte?

  Máme pro vás na výběr desítky svítidel, která jsou rozdělena do následujících kategorií:

  Osvětlení příjezdové cesty

  Jsou tato světla vhodná pro použití u moře?

  Pokud žijete blízko moře, víte, že slaný vzduch může způsobit korozi hliníku a oceli. Z tohoto důvodu doporučujeme, abyste ve filtru vyhledávání výše zvolili „odolné proti korozi“– najdete tak světla, která jsou vyrobena z polymethylmethakrylátu (PMMA), odolného plastu nebo mosazi.

  Jsou vaše světla odolná vůči povětrnostním vlivům?

  Určitě jsou. Každé z našich venkovních svítidel má kód třídy ochrany (IP), který vám prozradí, jak je dané svítidlo chráněno před nepřízní počasí. IP kód je dvoumístné číslo – první číslice představuje ochranu před vniknutím pevných částic na stupnici 0–6 a druhá představuje ochranu před vniknutím kapalin na stupnici 0–8: pokud je toto číslo 4 nebo větší, můžete světlo nainstalovat venku.

  LED nebo standardní žárovky?

  Pokud je to možné, doporučujeme osvětlení cesty s LED technologií. LED žárovky jsou zdaleka nejefektivnějšími zdroji světla, vydrží celé věky a rozsvítí se okamžitě, na rozdíl od energeticky úsporných spirálových žárovek, kterým trvá několik vteřin, než se zahřejí.

  Jsou žárovky do svítidel integrované?

  Většina našich LED svítidel pro osvětlení cest má žárovky napevno integrované. Pokud si nejste jisti, zda má světlo vestavěnou žárovku nebo ne, podívejte se na specifikaci daného světla na stránce výrobku. Pokud v technických specifikacích není dán typ patice, žárovka je do svítidla napevno integrovaná. Naše LED žárovky mají dlouhou životnost – 20 000 až 25 000 hodin.

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 50 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

  Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

  300 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Produkty značek Homematic IP a Philips Hue jsou z nabídky vyloučeny. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.