Coffee Fellows
Projekt Coffee Fellows

Dokonalé partnersví pro správné osvětlení kaváren

Svítidla vybraná tak, aby se shodovala s firemní filozofií největšího německého řetězce kaváren.

Kunde

Zákazník

 • Coffee Felllows GmbH
 • Největší řetězec kaváren v Německu
 • 238 obchodů, 1 hotel. 3 obchody v Asii
Ziele

Cíle

 • Flexibilita díky vyměnitelnosti světelných zdrojů
 • ökologischer Gedanke durch Verwendung von LED-Technik
 • Kvalita a intenzita světla podporující firemní identitu
Ergebnisse

Výsledky

 • CRI > 90 teplé a příjemné světlo o 2.700 Kelvinech
 • Zajímavý industriální design
 • Dlouhodobé a závazné partnerství se stálou dostupností vybraného zboží

Výchozí bod

Coffee Fellows je největší německý řetězec kaváren, který je známý z nádraží, letišť, čerpacích stanic, nákupních center a pěších zón v centrech našich měst. V současné době je pod názvem Coffee Fellows provozováno 238 kaváren a jejich počet neustále roste. Od roku 2019 jsou v Mongolsku dokonce 3 pobočky a nyní se úspěšně provozuje také hotel v Dortmundu. Při tomto růstu potřebovala franšízová společnost spolehlivého partnera pro rozšiřování nových poboček a údržbu stávajících prodejen.

Vyžaduje to silné partnerství, které poskytuje spolehlivé služby přizpůsobené potřebám zákazníka, a také partnerství, které rozumí poslání zákazníka a také mu vychází vstříc vhodným sortimentem výrobků.

Ausgangslage

Realizace

Společnost Světla24.cz Professional splnila tyto potřeby dvěma způsoby. Na jedné straně Lampenwelt (Světla24.cz) svým sortimentem slouží stylu firmy a vhodným výběrem světla podporuje koncepci zákazníka: "Cítit se jako doma". Atmosféra, kterou zde vytváří světlo, je totiž velmi důležitým nástrojem pro vytvoření útulnosti na veřejném místě. Ve všech oborech se tedy používá označení "Cozy Light". Díky CRI > 90 a 2 700 kelvinům vzniká krásné, teplé bílé světlo, které vybízí k posezení.
Jít na projekt
Spot Kalu Track
SLV
Kolekjnicové systémy
Industrie Pendelleuchte
SIKREA
Industriální svítidla

Výsledek

Šíře našeho sortimentu v Lampenweltu znamená, že náš styl není nijak omezen. Pro každého zákazníka vždy najdeme to pravé a kromě svítidel přizpůsobíme svítidla a světlo cílům našich zákazníků. Ve všech pobočkách Coffee Fellows se nám tedy daří posilovat dobrý pocit zákazníka a vytvářet útulné místo, kde se cítí jako doma - "Feel like home". Abychom zajistili konzistentní podporu firemní kultury a designu, dbáme na to, aby každá prodejna mohla být vybavena stejnými lampami a svítidly - bez ohledu na to, kde a kdy!
Ergebnis

Výsledek

Takové partnerství nám otevírá cestu k novému pojetí služeb. Dlouhodobá partnerství jsou živnou půdou pro nápady a perspektivní spolupráci, ze které mají prospěch obě strany. Světlo je naše vášeň a v projektech, jako je tento, vidíme na každém zákazníkovi, který si v Coffee Fellows odpočine a vychutná si svůj nápoj, že naše práce může mít velký význam, i když je to jen příjemná chvíle u šálku kávy.

Naši odborníci na design a osvětlení

Návrh osvětlení pro každý projekt

 • Nezávislost na výrobci
  Více než 400 značek
 • Transparentnost díky modulárnímu plánování
  Široký výběr sortimentu včetně jakostí a ceny
 • Poměr cena kvalita na prvním místě
  Optimalizace montážních procesů

Náš B2B tým Světla24.cz vám rád pomůže, pokud máte nějaké dotazy ohledně produktu nebo služeb.

228 880 577

firmy@svetla24.cz

Pojďme společně pracovat na plánování osvětlení!

Potřebujete poradit? Stále si nejste jisti, zda je poradenství a plánování osvětlení opravdu to, co potřebujete? Spojte se s námi. O možnostech, které jsou k dispozici, vás budeme nezávazně informovat.

 • Bezplatná doprava nad 500 Kč
 • Vrácení do 30 dnů zdarma
 • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

250 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.