Rustikální stolní lampy

Doporučené kategorie

  Lampičky v rustikálním stylu – vytvořte efektní kontrast ve svém městském bytě

  Venkovský styl je naprostým synonymem útulnosti. Dřevěné podlahy zkombinované s rustikálním nábytkem, od bytelných prádelníků přes stoly a skříně z masivního dřeva – každý kousek vypráví svůj vlastní příběh; zapomenout nesmíme ani na doplňky vyrobené z keramiky, kovu a mléčného skla. Nejlepší je, že taková útulná atmosféra není omezena jen na venkov, stejný venkovský půvab si můžete vytvořit i ve stylovém městském bytě.

  Čím se vyznačují rustikální lampy?

  Charakter těchto lamp určuje stínidlo, konstrukce a základna. Rustikální stolní lampy mají často stínidla z keramiky, textilu nebo skla v krémových nebo alabastrových odstínech. Konstrukce jsou obvykle kovové, dodávající lampě stylový, avšak rustikální vzhled, a základna může být dřevěná, keramická nebo z kombinace obou těchto materiálů.

  rustikalni stolni lampy s keramickym stinidlem
  rustikalni stolni lampy

  K čemu lze používat lampičky v rustikálním stylu?

  Zde neexistují hranice, rustikální lampy budou působit skvěle v každé místnosti v domě. Od rustikálních lampiček na noční stolek a stolních lamp až po světla do chodby, tato světla lze využít pro zónové osvětlení jakéhokoli prostoru. 

  Jaké jsou nejoblíbenější barvy v interiérech ve venkovském stylu?

  Bílá, béžová, opálová a krémová jsou hlavní barvy při vytváření rustikálně zařízeného domova. V kombinaci se dřevem a kovem v hnědých, bronzových a narezlých odstínech vytvoří atraktivní zařízení, které se bude hodit do jakéhokoli interiéru ve venkovském stylu. Své oblíbené barvy můžete jednoduše vyhledat pomocí filtru „barva“.

  Jaké materiály jsou v rustikálních interiérech oblíbené?

  Hlavní roli hraje dřevo, důležitými materiály při vytváření stylu venkovského domu jsou také kov, keramika, textil a sklo. Tento styl pomohou vytvořit i neobvyklé materiály, například kámen nebo papír. Pokud víte přesně, jaké materiály byste chtěli použít, vyzkoušejte filtr „materiál“ v našem e-shopu. Ten vám umožní přizpůsobit výsledky vyhledávání vašemu osobnímu vkusu.

  rustikalni stolni lampy s keramickym stinidlem
  rustikalni stolni lampy bila zlata
  rustikalni stolni lampy

  Používají se v rustikálních lampách LED žárovky?

  LED technologie je nezbytná pro jakýkoli scénář osvětlení. Při použití LED svítidel si budete moci užívat následujících výhod:

  • Úspora energie 90 % ve srovnání s tradičními žárovkami
  • Úspora energie 60 % ve srovnání s halogenovými žárovkami
  • Lepší pro vaši peněženku i pro životní prostředí
  • 50krát delší životnost než tradiční žárovky
  • Dlouhá životnost – až 50 000 hodin
  • Prakticky bezúdržbové
  • Ekologické, protože neobsahují rtuť
  • Vysoce odolné žárovky
  • Okamžitý 100% jas, jakmile se světlo rozsvítí
  • Kompaktní designy a nové styly

  Jaký rozměr/výšku by rustikální lampa měla mít?

  Záleží na vašich přáních a požadavcích. Chcete, aby vaše stolní lampa byla hlavním prvkem místnosti? Máte spoustu místa nebo omezený prostor? Až si ujasníte tyto body, můžete si v našem e-shopu najít perfektní lampičku ve venkovském stylu. Podívejte se na rozměry každé lampy v podrobnostech o výrobku, abyste se ujistili, že bude vyhovovat vašim potřebám.

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

  Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

  250 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.