Sádrová svítidla

Doporučené kategorie

  Sádrová svítidla na zeď

  sádrové nástěnné svítidlo

  V jednoduchosti je krása

  Nástěnná sádrová svítidla s čistým bílým povrchem, přesnými liniemi a rozevlátými tvary vyzařují eleganci spočívající v jednoduchosti. A právě díky této jednoduchosti se hodí do každé místnosti v domě – do obývacího pokoje, jídelny, haly i kuchyně.

  Je však možné je také upravovat, což znamená, že když zatoužíte po jiné barvě, stačí vzít do ruky štětec a popustit uzdu své kreativitě.

  Když jste sem klikli, nečekali jste, že z toho bude nástěnné svítidlo jako omalovánka, že ne?

  Jak vysoko se zavěšují nástěnná svítidla ze sádry?

  Ačkoli lampy a svítidla ze sádry na zeď jsou úžasná věc, pokud je umístíte příliš nízko, mohou vás oslepovat.

  Proto je důležité pověsit je do správné výšky. Ať už jejich světlo míří nahoru nebo dolů, je vhodné je pověsit asi 5 cm nad úroveň očí, tedy přibližně 1,70 až 1,80 m od země – tak si budete moci jejich světlo vychutnat bez oslnění.

  Existují stmívatelná sádrová svítidla na zeď?

  Ačkoli mnoho z našich nástěnných sádrových svítidel využívá LED žárovky, možnost stmívání není dostupná u všech.

  U svítidel s integrovanými LED žárovkami vám doporučujeme podívat se do specifikací výrobku a ujistit se, že vaše vybrané svítidlo má možnost „stmívač“. Pamatujte i na to, že k většině výrobků si budete muset zakoupit také externí stmívač.

  Abyste zjistili, co potřebujete, podívejte se do technických specifikací na „Stmívač: zahrnutý/nezahrnutý“.

  Velmi pohodlnou variantou jsou naše stmívatelné výrobky EasyDim, které nemají žádné požadavky na externí stmívače – tyto nástěnné lampy lze jednoduše stmívat pomocí běžného vypínače světla.

  sádrové nástěnné svítidlo

  Pokud si vyberete nástěnnou lampu s vyměnitelnými namísto integrovaných LED žárovek, dbejte na to, abyste zvolili také stmívatelnou LED žárovku, tedy aby vaše vybraná žárovka měla možnost stmívání.

  Znovu platí, že je třeba nahlédnout do technických specifikací a ujistit se, že žárovky jsou „stmívatelné“.

  Na co myslet před nákupem: Pokud v technických specifikacích nástěnného sádrového svítidla spatříte údaje „Typ základny“, výrobek využívá vyměnitelné LED žárovky namísto integrovaných. V tomto případě stačí použít s tímto typem základny stmívatelné žárovky a vaše svítidlo bude disponovat funkcí stmívání.

  Další podrobnosti naleznete u příslušných výrobků.

  sádrové nástěnné svítidlo

  Jak fungují svítidla EasyDim?

  Naše žárovky EasyDim jsou skvělou variantou a způsob, kterým fungují, je také poměrně zvláštní.

  Pojďme si to vysvětlit:

  Když je světlo rozsvícené, proces stmívání spustíte tím, že vypínač stisknete dvakrát. Světlo se pak pomalu stmívá ze 100 % na 10 % a proces stmívání můžete kdykoli zastavit dalším stisknutím vypínače ve chvíli, kdy dosáhnete požadovaného jasu.

  Když pak světlo zhasnete, nastaví se zpět na 100 % jas.

  Je LED technologie nejlepší volbou pro nástěnná sádrová svítidla?

  Místnost zahalená do příjemné záře. Dlouhá životnost a nízké náklady za elektřinu – to jsou jen tři důvody, proč jsou LED žárovky perfektní volbou pro naši řadu nástěnných svítidel a lamp ze sádry (a upřímně, v podstatě pro jakékoli interiérové svítidlo).

  Chcete zjistit více o našich nástěnných sádrových svítidlech? Nebo o jiném tématu týkajícím se svítidel a osvětlení? V takovém případě vám náš přátelský tým odborníků s radostí odpoví na jakékoli otázky.

  sádrové nástěnné svítidlo
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Nenechte si ujít nabídky Black Friday!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a využijte nejlepší nabídky!

  250 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.