Inteligentní alarm systém

Chytré zabezpečovací systémy – aby chytrá domácnost zůstala chytrá i nadále

Můj domov, můj hrad. Cítíme se zde jistě a bezpečně. Zvláště, pokud jsme si nainstalovali spolehlivou ochranu proti vloupání a nebezpečí. Ta by nás měla, pokud možno informovat i o tom, že jsme při odchodu z domu zavřeli všechna okna a dveře. Nebo když si někdo chce vynutit přístup do našeho soukromého prostoru. Chytrý alarmový systém propojený s chytrým telefonem nám tedy dá vždy vědět, když se na obzoru objeví nebezpečí. I když zrovna nebudeme doma.

Jak fungují inteligentní domácí alarmové systémy?

Bojíte se, že to všechno bude příliš drahé? To je ovšem relativní a výhody jsou obrovské. Co je třeba vědět: Existují poměrně nákladné inteligentní domácí alarmové systémy, které je třeba naplánovat a zapojit. Existují však i takové domácí alarmy, které lze snadno nainstalovat a nastavitpomocí bezdrátové technologie. A přesně ty také najdete v našem obchodě, pod heslem: „bezdrátové systémy“.

Chtěli byste se dozvědět více? To je dobře: Zpravidla to funguje tak, že se centrála alarmu propojí s dalšími komponentami, jako jsou senzory nebo sirény. Přes chytrý telefon s nainstalovanou aplikací pak můžete zjistit aktuální stav nebo budete upozorněni v případě poplachu. Tyto systémy chrání nejen před vloupáním, ale jsou zaměřeny i na oheň a vodu.

chytrý alarm

Pro jaké systémy existují inteligentní domácí alarmy?

Zabezpečovací systémy domu obvykle fungují přes řídicí centrály, nikoli přímo přes hlasového asistenta. Některé systémy však nabízejí možnost integrace jazykových asistentů, jako je Amazon nebo Google Echo Home. Náš zákaznický servis vám s tím ochotně poradí. Jednoduše nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedených údajů.

Jaké komponenty pro alarmové systémy existují?

Říkáte si: „Když už, tak pořádně“? Pak je vhodné se zaměřit na doplňkové komponenty, s jejichž pomocí můžete svůj chytrý alarmový systém vylepšit

A skutečně jich existuje celá řada, například:

Máte dotazy k jednotlivým komponentám nebo jste nenašli, co jste hledali? Pak určitě požádejte o radu našeho specialistu. Kontaktní údaje jsou uvedené na konci tohoto poradce.

Existují i kompletní sady?

Nechcete všechno dávat pracně dohromady a raději byste to měli vyřízené jedním vrhem? Chcete všechny praktické komponenty, aniž byste se nutně sami museli stát odborníky? To je pochopitelné – a také proveditelné. Kompletní sady jsou například:

  • bezdrátový poplašný systém SA 2900R s vysoce kvalitní bezpečnostní technologií a komponentami, který lze rozšířit až o 25 senzorů
  • startovací sada inteligentního domácího alarmu Q3000 s IP bezdrátovou alarmovou centrálou, senzorem pro dveře/okna a detektorem pohybu
  • sada bezdrátového poplašného systému Smartvest s centrálou, detektory otevření, senzory pohybu a s dálkovým ovládáním
Smart Home alarmový systém
chytrá domácnost alarmový systém

Na co si dát při používání zabezpečovacích systémů pozor?

Obzvláště důležité k tomu, aby inteligentní poplachový systém dělal svou práci, jsou následující body: Musí být odborně nainstalován a také otestován. Kromě toho, síť WLAN a další připojení by měly také dobře zabezpečené. Je to příliš složité? Naši odborní poradci vám samozřejmě ochotně pomohou. Zde se dostanete k našemu kontaktnímu formuláři.

  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

300 Kupón

*Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.