Solární dekorace na zahradu

Doporučené kategorie

  Dekorativní solární osvětlení

  Kreativní osvětlení zahrady bez elektřiny.

  Dekorativní solární osvětlení může mít nejrůznější tvary a velikosti, od světelných koulí až po světla s bodcem do země, světelné řetězy a lucerny.
  A díky možnosti změny barev můžete vytvořit barevnou explozi, která rozjasní vaši zahradu, cesty nebo terasu.

  Sada 3 LED solárních lamp Lago, koule

  Které solární dekorace jsou oblíbené na zahradě?

  Nejoblíbenější variantou pro osvětlení květinových záhonů, trávníků a teras jsou svítidla ve tvaru koulí a krychlí, zejména pokud disponují moderními funkcemi pro změnu barvy. Solární světla, která mění barvu, se rozsvítí ve vašich oblíbených barvách a představují působivou novou úroveň zahradního osvětlení.

  Oblíbenou volbou, která dodá venkovním prostorám světlo a originalitu, jsou také bodce do země, světelné řetězy a lucerny.

  Jak solární světla fungují?

  Solární energie se přeměňuje na elektrickou energii prostřednictvím solárního panelu, který nabíjí baterii po celý den. Jakmile padne noc, nebo jiná nastavená hodina podle vašeho výběru, přepnou se solární světla z režimu ukládání energie do režimu osvětlení a osvítí vaši zahradu od soumraku až do úsvitu.

  Upozorňujeme: Protože více slunečního světla znamená více energie, solární panel by měl směřovat na jih, měl by být chráněn před prachem a nečistotami a neměly by jej zakrývat rostliny, listy, stromy ani blízké budovy či stavby.

  Solární LED svítidlo Spotlight pro stěnu a podlahu
  Colorato - pestré solární LED svítidlo v sadě po 5

  Jak dlouho solární světla svítí?

  To silně závisí na kvalitě integrované baterie a množství absorbované sluneční energie. Doba svícení se proto může pohybovat mezi 5 a 20 hodinami.

  Zpravidla však dekorativní solární osvětlení vydrží přibližně 8 až 10 hodin.

  Jak dlouho je třeba dekorativní solární osvětlení nabíjet?

  Za jasného dne by sluneční světlo mělo stačit k úplnému nabití solární baterie. V zatažených dnech nebo v tmavších měsících roku se baterie nemusí plně nabít. A v mrazu a jiných nepříznivých povětrnostních podmínkách je lepší solární osvětlení uklidit do domu, protože jen málo solárních výrobků je navrženo tak, aby vydrželo nepříznivé počasí.

  Upozorňujeme: Poté, co si zakoupíte dekorativní solární osvětlení, bude jej třeba nabíjet po dobu 2 až 10 dnů, aby baterie dosáhla maximálního nabití.

  Chcete se dozvědět více o našem dekorativním solárním osvětlení? Nebo o jiném tématu týkajícím se venkovních solárních světel? V takovém případě vám náš přátelský tým odborníků s radostí odpoví na jakékoli otázky. Zavolejte nám na číslo +420 228 888 280 nebo nás kontaktujte e-mailem.

  Dekorativní solární osvětlení
  • Bezplatná doprava nad 500 Kč
  • Vrácení do 30 dnů zdarma
  • Velký výběr produktů

  Přihlašte se k odběru newsletteru pro exkluzivní slevy!

  Přihlášení nic nestojí, za to na vás čekají skvělé akce, které se vyplatí.

  250 Kupón

  *Lze uplatnit pouze na Světla24.cz na jeden nákup a pouze jednou. Kód musí být použit při zadání objednávky. Všechny výrobky podléhají dostupnosti. Neplatí na vybrané značky. Minimální hodnota nákupu je 2 500 Kč. Tento kód je platný pouze 21 dní od data obdržení e-mailu s kódem.